Ares biuro usług pogrzebowych

Najtańsze usługi pogrzebowe

Usługi kamieniarskie
ul. Odyńca 1a/1, 02-606 Warszawa Mokotów, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 15:00
wtorek 08:00 - 15:00
środa 08:00 - 15:00
czwartek 08:00 - 15:00
piątek 08:00 - 15:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 844 07 31
Adres korespondencyjny
ul. Odyńca 1a/1, 02-606 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Biuro usług pogrzebowych Ares znajduje się w Warszawie, na Mokotowie. Właścicielem firmy jest Piotr Stepnowski. Zajmujemy się świadczeniem usług pogrzebowych od niemalże dwudziestu lat, w związku z czym posiadamy cenne doświadczenie w tej branży.
Produkty i usługi
Biuro Usług Pogrzebowych Ares świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Nasze usługi świadczymy z uszanowaniem i respektowaniem uczuć i przekonań religijnych.

Nasza oferta obejmuje między innymi załatwienie wszystkich koniecznych formalności pogrzebowych. Pomagamy również w organizowaniu środków finansowych na pogrzeb czy zapewniamy całodobową eksportację zwłok z mieszkań. Dysponujemy własną chłodnią.

Oferujemy naszym Klientom szeroki wybór trumien, które wykonujemy także na indywidualne zamówienia. W naszej ofercie znaleźć można również usługi kremacji zwłok czy szeroki wybór kwiatów pogrzebowych. Dysponujemy nowoczesnymi karawanami.

Oprócz tradycyjnych pogrzebów w obrządku rzymsko-katolickim oferujemy organizacje ceremonii pogrzebowej zgodnie z przekonaniami zmarłego. Organizujemy ceremonie świeckie, ceremonie innych wyznań jak i ceremonie z oprawą wojskową. Gwarantujemy odpowiednią atmosferę na samym pogrzebie i pomoc rodzinie oraz bliskim w tych trudnych chwilach.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z biurem usług pogrzebowych Ares.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń