Firma Animacyjna Miodkowe Marzenia Barbara Ciechomska

Organizacja zabaw, uśmiech i rozwój Twojego dziecka oraz tworzenie dekoracji

Organizacja imprez i konferencji
ul. Odyńca 57/64, 02-644 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Firma Animacyjna Miodkowe Marzenia Barbara Ciechomska

Informacje

Opis działalności
Oferujemy Państwu niezapomnianą zabawę dla dzieci, podczas urodzin oraz innych imprez okolicznościowych, takich jak m.in. chrzciny, komunie, wesela, festyny, pikniki itp.
Produkty i usługi
Dla mnie praca z dziećmi to przede wszystkim ogromna radość. Jestem osobą kreatywną, która wciąż szuka nowych pomysłów. Organizuję przyjęcia dla dzieci oraz różnego rodzaju warsztaty m.in. dla przedszkoli i szkół. Tworzę na zamówienia piniaty i dekoracje artystyczne.

Moja firma powstała na bazie prawdziwej pasji, którą jest dawanie radości dzieciom i wspomaganie ich rozwoju poprzez kreatywną zabawę. Jako magister administracji, po urodzeniu Córeczki, podczas wielu godzin, miesięcy, już lat... 6 lat zabaw i nieskończonych pomysłów ciekawego i aktywnego spędzania z Nią czasu, odkryłam i zdecydowałam, że chcę taką drogą zawodową pójść. Ukończyłam kursy: Animator Zabaw dla Dzieci, Animator Czasu Wolnego oraz Animator do Zadań Specjalnych poparte Certyfikatami w Akademii Animatora. Kluczami, którymi się "posługuję" podczas swojej pracy z dziećmi, jest wejście na chwilę w Ich Świat, bo wtedy jestem w stanie prawdziwie podążać ku ich radości oraz ciągły rozwój. Ponadto uwielbiam tworzyć różne dekoracje artystyczne, kartki, przebrania karnawałowe, spódniczki tiulowe plecione metodą bezigłową i ciągle jestem otwarta na kolejne pomysły.

Moja oferta to organizacja zabaw dla dzieci podczas urodzin, chrzcin, komunii, wesel, festynów, pikników i innych imprez okolicznościowych. Dla dzieci organizuję m.in.:
- zabawy ruchowe,
- różnego rodzaju konkursy,
- bańki XXL, malowanie buziek, tworzenie figurek z balonów modelinowych,
- piniaty,
- Warsztaty plastyczne (również z surowców wtórnych) oraz balonowe dla przedszkoli, szkół, sal zabaw, klubików,
- spódniczki tiulowe wykonywane metodą bezigłową w każdym rozmiarze i kolorze (również mix kolorów) na zamówienie,
- przebrania karnawałowe dla dzieci,
- kartki oraz inne dekoracje artystyczne.

Na moich przyjęciach Państwa dziecko z pewnością nie będzie się nudzić!

Serdecznie zapraszam.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń