Radość Story Barbara Ciechomska

Organizacja imprez okolicznościowych

Organizacja imprez i konferencji
ul. Odyńca 57/64, 02-644 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(6 opinii) napisz opinię
Radość Story Barbara Ciechomska

Informacje

Opis działalności
Radość Story prowadzone przez Barbarę Ciechomską powstało w 2017 roku w Warszawie. Firma zajmuje się organizacją imprez.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest fotografia artystyczna. Radość Story specjalizuje się w organizacji animacji dla dzieci, których głównym punktem są właśnie zdjęcia. Motywem przewodnim działań jest wydobywanie piękna i tworzenie dzieł, które pozwalają na rozwój pasji i zdobywanie umiejętności. W zakres usług wchodzi przede wszystkim organizacja zabaw dla dzieci, która opiera się na dekoracjach artystycznych. Oferta obejmuje także warsztaty dla dorosłych i dzieci w dziedzinie fotograficznej.

Radość Story od początku powstania cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Ich usługi świetnie nadają się na tematyczne urodziny dla dzieci, czy dodatkowe zajęcia, które pobudzają wyobraźnię maluchów. Animatorzy zapewniają profesjonalną opiekę nad podopiecznymi oraz gwarantują wspaniałą zabawę. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na portalu społecznościowym firmy. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
P
Paweł
Animacje dla dzieci na najwyższym poziomie. Świetna organizacja. Dziecko zachwycone!
M
Mezox
Polecam każdemu, kto chciałby, aby jego dziecko odkryło bądź rozwijało swoje umiejętności i pasje w dziedzinie fotografii. Wspaniali profesjonaliści!
P
Patrycja
Najlepsza organizacja zabaw dla dzieci na rynku. Animatorzy to świetni, młodzi ludzie, którzy wspaniale dogadują się z dziećmi. Polecam
P
Pamela
Warsztaty uczą dzieci fotografii i dekoracji artystycznej. Dzięki temu maluchy mogą od najmłodszych lat rozwijać swoje pasje i umiejętności. Mój syn był zachwycony po pierwszych lekcjach!
G
Grenaa
Polecam tę firmę każdemu, kto chciałby zorganizować zabawy dla swojego dziecka. Usługi świetnie nadają się na tematyczne imprezy dla maluchów. Świetna obsługa w bardzo dobrej cenie!
S
Sylwia
Wynajęłam tę firmę na urodziny mojej pięcioletniej córki. Wspaniali profesjonaliści. Mają duży zakres pomysłów na zabawy dla dzieciaków. Córka była zachwycona!