Argus Krystyna Śmigielska Dystrybutor urządzeń do przemysłu włókienniczego

Maszyny do szycia
ul. Piekałkiewicza 7 /40, 00-710 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
506 403 628
Adres korespondencyjny
ul. Piekałkiewicza 7 /40, 00-710 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy STROBEL Spezialmaschinen GmbH, Niemcy. W swojej ofercie mamy specjalistyczne maszyny szyjące mające zastosowanie przy produkcji:

· obuwia: sportowego, tekstylnego, ochronnego
· odzieży damskiej, męskiej, wierzchniej
· w kuśnierstwie i kaletnictwie
· kombinezonów do sportów wodnych
· wałków malarskich
· w przemyśle motoryzacyjnym
· poduch i mebli tapicerowanych.

Wieloletnia praktyka oraz uzyskane doświadczenie sprawiło, iż firma STROBEL stała się liderem i gwarantem bardzo dobrej jakości w zakresie produkowanych maszyn. Pozycja ta motywuje producenta do ciągłej pracy aby sprostać oczekiwaniom naszych odbiorców. Zastosowanie tych maszyn w zasadniczy sposób wpływa na poprawę jakości wyrobów umożliwiając Państwu sprostanie wysokim wymaganiom stawianym przez Waszych klientów.

Współpracujemy z firma MK Nähtechnische Systeme GmbH, Niemcy. Firma m.in. doposaża markowe maszyny szyjące w systemy realizując indywidualne potrzeby naszych klientów. Automat do szycia wałków wraz z urządzeniem wywracającym jest tego przykładem.

W naszej ofercie znajdują się zszywacze firmy ANKER-TEX GmbH, Niemcy. Stosowane są do różnych operacji mocowania w przemyśle włókienniczym (w tym z wyjątkowo cienkimi zszywkami) ale i do pakowania.

Prowadzimy skład części zamiennych, autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny oraz doradztwo techniczne. Przy sprzedaży oferowanych przez nas maszyn i urządzeń przewidujemy ich instalację u Państwa w Zakładzie oraz krótkie szkolenie mechanika jak i operatora na nasz koszt.
Opis działalności
Przyjdź lub zadzwoń by poznać naszą pełną ofertę.
Produkty i usługi
MASZYNY UŻYWANE

W naszej ofercie znajdują się również używane przemysłowe maszyny szyjące. Maszyny te są po przeglądzie i remoncie. Ich stan jest przez nas bardzo dokładnie sprawdzony.

W celu uzyskania dokładniejszych informacji o poszczególnych urządzeniach proszę wybrać produkt lub aplikację z menu z prawej strony startowej lub jedną z opcji "Maszyny według aplikacji", "Maszyny według klas".

LEASING

Nawiązaliśmy stałą współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym - sprawdzonym partnerem na rynku usług finansowych. Nasi klienci mogą liczyć na korzystne warunki leasingowe.

Od 2006 roku jesteśmy jednym ze współorganizatorów imprezy "SZWALNIA - Tylko dla profesjonalistów". W ramach tej imprezy zawsze pod koniec września organizujemy kolejne edycje Seminariów, podczas których wystawcy reprezentujący najbardziej znane firmy produkujące maszyny szwalnicze, urządzenia krojcze, prasowalnicze, systemy CAD/CAM, oprzyrządowania a również włókniny odzieżowe i nici prezentuje swoje rozwiązania technologiczne. Prezentacjom towarzyszą różne wykłady prowadzone przezgospodarzy.

Cele organizatorów tych imprez to:

· pomoc zakładom odzieżowym w rozwiązywaniu ich problemów
technicznych, technologicznych
· integracja i konsolidacja branży, poprawa jej wizerunku.

Bardzo dużą wagę przywiązujemy do zagadnień związanych z edukacją przyszłej kadry dla naszego przemysłu odzieżowego. Mamy na swoim koncie szereg inicjatyw, spośród których chcemy polecić film "Ubrani w Polskę". Dążymy do stworzenia w Łodzi najnowocześniejszegow Europie Centrum Edukacji dla potrzeb naszej branży.

ZSZYWACZE
Oferujemy Państwu sprawdzone urządzenia firmy ANKER-TEX GmbH. Z pomocą naszych zszywaczy i unikalnych zszywek będziecie Państwo mogli zastąpić szpilki oraz fastrygowanie. Znajdziecie Państwo również zszywacze dostosowane do większych zszywek wykorzystywanych w dywanach, opakowaniach, wyrobach ze skóry.

Pozostając do Państwa dyspozycji otwarci jesteśmy na wszelkie sugestie.
Życzymy udanej pracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń