Lek. Łukasz Luboiński Specjalista Ortopeda Traumatolog

Leczymy człowieka, nie kontuzje.

Ortopedzi
ul. Pory 78, 02-001 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 293 686
609625101
lukasz.luboinski@wp.pl
http://www.klinikaruchu.pl
601293686
223558200
Adres korespondencyjny
ul. Pory 78, 02-001 Warszawa Mokotów, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Od 2004 roku zajmujemy się leczeniem osób, które po przebytej kontuzji chcą wrócić do aktywności !! sportowej i życia codziennego.
Produkty i usługi
Ortopeda - Specjalista w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Specjalizuje się w operacjach rekonstrukcyjnych stawu kolanowego, biodrowego i ramiennego z wykorzystaniem technik artroskopowych i otwartych. Rocznie wykonuje około 650 operacji, w tym 250 rekonstrukcji więzadeł stawu kolanowego (ACL, PCL, PLC i rekonstrukcji wielowięzadłowych, oraz rekonstrukcji rewizyjnych), około 100 innych operacji rekonstrukcyjnych kolana (osteotomie korekcyjne, rekonstrukcje stawu rzepkowo-udowego, procedury naprawy chrząstki), 100 operacji stawu ramiennego (operacji artroskopowych: stabilizacji, napraw stożka rotatorów oraz uszkodzeń urazowych i innych procedur na otwartym stawie ), około 50 artroskopii biodra, około 70 rekonstrukcji ścięgien, mięśni i więzadeł pozastawowych. Wykonuje również operacje urazowe i korekcje deformacji pourazowych w zakresie narządu ruchu.

Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną kliniką rehabilitacyjną i ortopedyczną. Istniejemy w Warszawie od 2004 r. i leczymy tych, którzy w krótkim czasie chcą powrócić do sprawności po kontuzji.

Świadczymy ambulatoryjne usługi rehabilitacji: kolano, biodro, stopa, bark, łokieć, kręgosłup, oraz wspomagająco w chorobach reumatycznych czy naczyniowych. Posiadamy gabinety konsultacyjne, w których przyjmują lekarze specjaliści: ortopedzi traumatolodzy, specjaliści medycyny sportowej, neurolodzy, reumatolodzy oraz kardiolodzy.
Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści wywodzący się z renomowanych klinik w Warszawie oraz fizjoterapeuci posiadający wyższe wykształcenie zdobyte na Uniwersytetach Medycznych lub Akademii Wychowania Fizycznego. Stale podnosimy poziom umiejętności, a to pozwala rozszerzać zakres stosowanych przez nas technik.
Prowadzimy rehabilitację na podstawie własnych programów usprawniania, powstałych na podstawie doświadczeń własnych oraz czołowychośrodków w Polsce i na świecie.
Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu. Sprawdź usługi Rehabilitacyjne !!!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
P
Piotr
Super- po operacji kolana- rekonstrukcja ACL- 6 miesiecy i gram zawodowo w kosza!!!
B
M
I
Beata Marcin i najbardziej wdzięczna Ola ....Baum
Rewelacja ...
B
M
I
Beata Marcin i najbardziej wdzięczna Ola ....Baum
Rewelacja ..................dziękujemy .................