Panorama Firm Sp. z o.o.

Dostarczamy kontakty biznesowe

Agencje i doradztwo reklamowe
ul. Postępu 14A, 02-676 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:30
Wtorek 08:00 - 16:30
Środa 08:00 - 16:30
Czwartek 08:00 - 16:30
Piątek 08:00 - 16:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Panorama Firm Sp. z o.o.

Informacje

O nas
To co oferujemy polskim przedsiębiorcom to rozwiązania z zakresu marketingu internetowego. Dzięki naszym produktom już ponad 60 tysięcy firm poprawia swoją pozycję i widoczność w Internecie. Stale rozwijamy najpopularniejszą polską wyszukiwarkę lokalną panoramafirm.pl.

Wspieramy przedsiębiorców w skutecznym konkurowaniu na globalnym rynku internetowym produktów i usług poprzez dostarczanie polskim przedsiębiorcom kontaktów biznesowych. Nieustannie wzbogacamy ofertę o najnowsze rozwiązania marketingu internetowego. Bazujemy na sprawdzonych i wiarygodnych narzędziach raportowych, prezentując efekty naszych kampanii i ich wpływ na wzrost przychodów Klientów.

Nasz zespół liczy ponad 500 pracowników - pasjonatów marketingu internetowego, sprzedaży i nowych technologii. Centrala firmy mieści się w Warszawie, a w największych miastach działają biura regionalne: Gdańsk, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Poznań, Szczecin, Wrocław.
Opis działalności
Panorama Firm od ponad 25 lat wspiera polską przedsiębiorczość. Specjalizujemy się w marketingu internetowym i wyszukiwaniu lokalnym. Naszą rolą jest dostarczanie przedsiębiorcom wartościowych kontaktów biznesowych.
Produkty i usługi
* PanoramaFirm.pl - najbardziej wiarygodne źródło informacji o firmach, produktach i usługach. To najpopularniejsza lokalna wyszukiwarka produktów, firm i usług w Polsce, odwiedzana co miesiąc przez 4 milionów Internautów.

* Panorama Danych - aktualna i największa baza danych o firmach (ponad 3 mln rekordów), udostępniana do marketingu bezpośredniego, telemarketingu i innych profesjonalnych zastosowań.

* Audytstrony.pf.pl (audytstrony.pf.pl) - bezpłatne sprawdzenie strony pod katem parametrów SEO.

* Budownictwo.pl – serwis ułatwiający zakup produktów budowlanych w sklepach internetowych, a także zawierający informacje o firmach i usługach z tej branży.

Nasza oferta

Kompleksowy marketing internetowy dla małych i średnich firm:
* reklama w wyszukiwarce panoramafirm.pl - pakiety zapewniające prezentację firmy zarówno w tradycyjnym Internecie jak i w wersji mobilnej,
* strony www oraz sklepy internetowe – nowocześnie zaprojektowane, responsywne, bezpieczne (certyfikat SSL),
* SEO - poprawianie pozycji stron firmowych w wynikach wyszukiwania,
* remarketing - skuteczne kampanie prowadzące potencjalnych klientów wprost do wizytówki lubstrony www,
* wideo - profesjonalne prezentacje i filmy dla biznesu.
Marki i specjalizacje
Najważniejszą marką jest Panorama Firm - najbardziej uznane źródło informacji o firmach, produktach i usługach, doceniane zarówno przez reklamodawców jak i miliony użytkowników. Oto nasze wszystkie marki:

Panorama Firm (https://panoramafirm.pl/)

Budownictwo (https://budownictwo.pl/)

Panorama Danych (http://baza.panoramafirm.pl/)
Certyfikaty
Nagrody i certyfikaty dla firmy:
* Google Premier Partner
* Solidny Pracodawca Roku
* Solidna Firma

Nagrody dla marek i produktów:
* Złoty Laur Klienta dla najlepszej multimedialnej wyszukiwarki firm i produktów
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach: