Liczydło. Biuro księgowe

Usługi w zakresie szeroko pojętej rachunkowości

Biura rachunkowe
ul. Powsińska 106/102, 02-903 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 668 61 28
Może cię zainteresować
Liczydło. Biuro księgowe

Informacje

O nas
Nie każda firma chce inwestować w drogą księgowość. Nie wszyscy też chcą samodzielnie zajmować się dokumentami. Biuro Księgowe Liczydło powstało właśnie dla takich przedsiębiorców. Z nami usługi księgowe będą wykonane solidnie i w przystępnej cenie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

Biuro Księgowe Liczydło świadczy usługi księgowe zarówno dla firm jednoosobowych, jak i dla dużych spółek. Mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze. Świadczymy usługi w formie outsourcingu. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Dobre usługi księgowe tylko z Biurem Księgowym Liczydło z Warszawy!

Zapraszamy!
Opis działalności
Biuro księgowe Liczydło ma swoją siedzibę w Warszawie. Właścicielką firmy jest Katarzyna Zaręba. Działalność prowadzimy od 2000 roku, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie.
Produkty i usługi
Szukasz dobrej księgowej? Rozpoczynasz własną działalność gospodarczą i chcesz, by ktoś pomógł Ci dopełnić wszelkich formalności? A może gubisz się w przepisach dotyczących podatku VAT? Nie martw się! Pomożemy!

Biuro Rachunkowe "Liczydło" istnieje na rynku już od 19 lat. Od 2000 roku z powodzeniem prowadzimy usługi księgowe i zapewniamy kompleksową obsługę kadrowo-płacową. Zajmujemy się obsługą małych i średnich firm. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm polskich, jak i zagranicznych.

Nasi pracownicy w fachowy i merytoryczny sposób, zajmą się rozliczeniem firmy z Urzędem Skarbowym, ZUS, a także PEFRON. Pomogą też przy założeniu nowej działalności gospodarczej, a także poprowadzą księgi przychodów i rozchodów.

W naszej działalności szczególny nacisk kładziemy na dokładność i skrupulatność. Zdajemy sobie sprawę, że powierzenie księgowości naszej firmie, ma zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa i spokoju. Wszystkie nasze usługi prowadzimy profesjonalnie - zgodnie z literą prawa, w oparciu o obowiązujące przepisy ustawy.
Zajmujemy się też obsługą kadrowo-płacową. Przygotowujemy akta pracowników, deklaracje podatkowe czy listy płac. Na życzenie pomożemyteż w zatrudnieniu nowych pracowników, a także przygotujemy odpowiednie dokumenty: umowy cywilno-prawne lub umowy o pracę.

Prowadzimy także doradztwo finansowe. Nasi pracownicy z chęcią pomogą też Państwu przy uzyskaniu kredytu lub leasingu. To tylko niektóre z oferowanych przez nas usług. Każde ze zleceń wyceniane jest indywidualnie, jednak na naszej stronie internetowej mogą się Państwo zapoznać z cennikiem usług.

Nasze biuro mieści się na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Powsińskiej 106, jednak nasze usługi świadczymy także poza stolicą. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy dokontaktu telefonicznego, bądź e-mailowego.
Marki i specjalizacje
Biuro Księgowe Liczydło specjalizuje się w usługach księgowych, obsłudze firm z osobowością prawną i obsłudze firm niemających osobowości prawnej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń