Usługi Sprzątające Damian Gąbka

Zapewniamy idealnie wyczyszczoną przestrzeń

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Powsińska 70, 02-903 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Usługi Sprzątające Damian Gąbka

Informacje

Opis działalności
Jako firma Usługi Sprzątające z siedzibą w Warszawie świadczymy szeroki zakres usług porządkowych. Właścicielem działalności jest Damian Gąbka.
Produkty i usługi
Dysponujemy profesjonalną ekipa sprzątającą oraz nowoczesnym sprzętem. Korzystamy ze środków czyszczących najwyższej klasy, spełniających standardy unijne. Zajmujemy się oczyszczaniem zarówno mniejszych powierzchni jak mieszkania czy biura, jak i terenów osiedlowych, czy innych terenów miejskich. Działamy na obszarze Warszawy i okolic. Obsługujemy firmy, instytucje użytku publicznego, zakłady przemysłowe, szpitale, hotele, restauracje oraz Klientów prywatnych. Ponadto zapewniamy kompleksowe usługi porządkowe dla osiedli mieszkaniowych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych.

Świadczymy takie usługi jak:
- sprzątanie po remoncie i budowie,
- mycie okien,
- mycie podłóg,
- czyszczenie balkonów i tarasów,
- sprzątanie po imprezach okolicznościowych.

Działamy sprawnie i terminowo. Prace wykonujemy z należytą starannością i precyzją. Oferujemy atrakcyjne ceny. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Działamy przez 7 dni w tygodniu, co umożliwia dobór dogodnych terminów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
A
Agata
Firma pana Damiana posprzątała u mnie po remoncie. Szybko uwinęli się z bałaganem, ale posprzątali perfekcyjnie. Polecam.
B
Basia
Firma sprząta w moim biurze. Zawsze prace wykonane na czas, porządnie. Biorąc pod uwagę cennik, jak najbardziej polecam. Wysoka jakość przy niewygórowanych cenach
A
Artur
Firma sprzątająca godna polecenia. Pracownicy wykonują pracę starannie, terminowo. Dobry kontakt z klientem i atrakcyjne ceny.