Flir. Kamery termowizyjne

Kamery termowizyjne FLIR u platynowego dystrybutora produktów FLIR Systems

Urządzenia pomiarowe
ul. Rakowiecka 39a/3, 02-521 Warszawa Mokotów, mazowieckie
poniedziałek 08:00 - 20:00
wtorek 08:00 - 20:00
środa 08:00 - 20:00
czwartek 08:00 - 20:00
piątek 08:00 - 20:00
sobota 10:00 - 18:00
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
601 251 025
Dział Handlowy
228497190
rutkowski@kameryir.com.pl
228497001
Adres korespondencyjny
ul. Rakowiecka 39a/3, 02-521 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Kamery termowizyjne FLIR do zastosowań w przemyśle, energetyce, elektryce, utrzymaniu ruchu, itp. Kamery termowizyjne FLIR wykorzystują najnowsze i najnowocześniejsze osiągnięcia technologii, która pozwala zamienić podczerwień na obraz, a przez to umożliwia operatorowi „widzieć” i mierzyć minimalne różnice temperatur. Od 1992 roku firma FLIR posiada w Polsce swojego przedstawiciela handlowego.
Produkty i usługi
Historia termowizji w firmie FLIR Systems datuje się na koniec lat 50-tych XX wieku, kiedy szwedzka firma AGA Infrared (potem Agema Infrared Systems a obecnie FLIR Systems) otrzymała zamówienie i wykonała pierwszą kamerę termowizyjną dla szwedzkiego wojska.

Obecnie FLIR (Forward Looking InfraRed) jest światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy urządzeń do pracy w termografii. Sprzęt z powodzeniem jest stosowany w każdej branży przemysłowej, w tym w budownictwie, energetyce, przemyśle lekkim i ciężkim, elektryce, czy lotnictwie. Doskonale sprawdza się także w badaniach naukowych i medycznych. Również w przypadku systemów alarmowych i ostrzegawczych kamery termowizyjne znajdują zastosowanie. Służby ratowniczeużywają ich do poszukiwania zaginionych, znajdują się też na wyposażeniu służb bezpieczeństwa i ochrony.

FLIR proponuje przede wszystkim kamery termowizyjne wytwarzające w czasie rzeczywistym dwuwymiarowy obraz obiektu. Jest to najwyższej klasy sprzęt wykorzystujący najnowocześniejsze osiągnięcia technologiczne umożliwiające zamianę podczerwieni na obraz co pozwala operatorowi „widzieć” i mierzyć minimalne różnice temperatur. Oferta firmy obejmuje m.in.:
- ergonomiczne kamery termowizyjne,
- kompaktowe kamery termowizyjne,
- małe kamery termowizyjne,
- termowizyjny termometr na podczerwień,
- kieszonkowa kamera termowizyjna,
- kamery termowizyjne do automatyzacji,
- kamery termowizyjne do detekcji gazów,
- Profesjonalne mierniki do pracy z kamerami termowizyjnymi FLIR.

FLIR to jedyny na świecie producent kamer termowizyjnych z tak wysokim stopniem automatyzacji i integracji. Firma zajmuje się produkcją każdego pojedynczego elementu kamery. Jednak oprócz sprzętu FLIR dostarcza również idealnie dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązania związane z pomiarami i monitoringiem podczerwieni.

Serdecznie zapraszamy.
Marki i specjalizacje
Firma Flir Systems powstała z połączenia się producentów sprzętu termowizyjnego:
- AGEMA Infrared Systems AB (kamery pomiarowe, pionier podczerwieni komercyjnej),
- FSI Inc. (kamery obserwacyjne wykorzystywane w lotnictwie),
- Inframetrics Inc. (kamery pomiarowe, obserwacyjne).
termowizja, pomiary termowizyjne, usługi termowizyjne, tanie kamery termowizyjne, profesjonalne kamery termowizyjnekamery termowizyjne do detekcji gazów, kamery ręczne, szkolenia termowizyjne. podczerwień, termografia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń