Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Zintegrowane systemy wentylacyjne dla domu, biura, zakładu przemysłowego

Wentylacja
ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 319 90 00
Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Informacje

O nas
Marka Daikin jest obecna na polskim rynku ponad 25 lat. Główne siedziba spółki mieści się w Warszawie. W Poznaniu zaś znajduje się centrum szkoleniowo logistyczne.

Biura handlowe firmy można znaleźć w największych miastach, a sieć autoryzowanych dealerów i instalatorów oplata sobą cały kraj.

Firma produkuje najnowocześniejsze urządzenia oraz dostarcza zintegrowane i optymalne rozwiązania z zakresu wentylacji, klimatyzacji, techniki grzewczej oraz chłodnictwa, które przeznaczone są do użytkowników domowych, komercyjnych oraz przemysłowych.

Opis działalności
Daikin Airconditioning Poland jest częścią japońskiego koncernu Daikin, który produkuje urządzenia z zakresu wentylacji, klimatyzacji, techniki grzewczej i chłodnictwa, a także dostarcza rozwiązania dla domów, biur, budynków komercyjnych oraz przemysłu.
Produkty i usługi
Rozwiązania z zakresu techniki wentylacyjnej proponowane przez firmę Daikin sprawdzą się zarówno w domu jednorodzinnym, jak i zakładzie przemysłowym. Wszystkie parametry urządzeń, ich konstrukcja oraz optymalizacja sprawiają, że mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz specyfiki danego miejsca, zapewniając odpowiednią cyrkulację świeżego powietrza.

Jest to szczególnie istotna wartość, gdyż obecne, nowoczesne budynki z różnych względów są odpowiednio szczelne.

Daikin proponuje swoim klientom również rozwiązania zintegrowanych systemów wentylacji i klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania, a także zintegrowania wszystkich systemów grzewczo-wentylacyjnych, w jedną, wydajną i zoptymalizowaną, nowoczesną instalację.

Oprócz urządzeń wentylacyjnych oferta firmy obejmuje także:
- urządzenia grzewcze i chłodzące,w tym pompy ciepła, kotły gazowe i olejowe,
- urządzenia C.W.U.,
- oczyszczacze powietrza,
- klimatyzatory i klimakonwektory,
- kurtyny powietrzne,
- agregaty chłodzące i skraplające,
- chillersy.

Dostawą oraz montażem urządzeń Daikin zajmują wyłącznie autoryzowani przedstawiciele i serwisy. Dzięki czemu klienci mają pewność najwyższej jakości obsługi i wykonania prac.

Firma zapewnia swoim produktom pełne wsparcie techniczne oraz odpowiednią optymalizację do konkretnych warunków użytkowania.

W przypadku problemów zawsze można skorzystać szeroko dostępnej opieki serwisowej gwarancyjnej i pogwarancyjnej.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się na stronie oraz podczas kontaktu telefonicznego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

VRV,