Gama Styl

Oferujemy szeroki wybór dekoracji okien już od 1994 roku

Montaż i sprzedaż żaluzji i rolet
ul. Wałbrzyska 11/01, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 18:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Gama Styl

Informacje

Opis działalności
W Gama Styl działamy na rynku już od 1994 roku, nieprzerwanie oferując szeroki asortyment wysokiej jakości dekoracji okiennych i nie tylko. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a założycielem jest Sławomir Mielnicki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Gama Styl zajmujemy się projektowaniem i montażem dekoracji okiennych już od ponad dwóch i pół dekady. Na swoim koncie mamy wiele realizacji w budynkach użyteczności publicznej, a także u klientów indywidualnych. Zapewniamy ekskluzywne, nietuzinkowe rozwiązania tworzące wrażenie harmonijnej całości.

W czasie prac korzystamy tylko z materiałów od sprawdzonych dostawców, co przekłada się na trwałość, nowoczesność oraz ponadczasowe piękno zastosowanego rozwiązania. Ponadto zapewniamy fachową pomoc przy doborze odpowiedniej kolorystki. Służymy też poradą w czasie wizyty domowej. Nasi klienci mogą liczyć również na profesjonalną instalację.

Wszystkie aranżacje okienne wykonujemy na podstawie indywidualnego projektu. Mamy bogaty asortyment tkanin i naturalnych materiałów o zróżnicowanej palecie kolorystycznej, co sprawia, że możliwości są niemal nieograniczone.

Dla klientów projektujemy, wykonujemy i montujemy systemy okienne, takie jak:

- rolety rzymskie,
- rolety austriackie,
- plisy okienne,
- shuttersy,
- żaluzje drewniane,
- żaluzje bambusowe,
- żaluzje aluminiowe,
- rolety w kasecie,
- karnisze szynowe,
- karnisze sterowane elektrycznie.

Naszą ofertę uzupełniają moskitiery, ogrody zimowe, a także usługi tapicerskie i krawieckie z zakresu tradycyjnych zasłon oraz dodatków, w tym poduch czy narzut.

Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń