B & B Samochody

Kompleksowa obsługa pojazdów wszystkich marek.

ul. Wałbrzyska 2, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 852 05 42
Może cię zainteresować
B & B Samochody

Informacje

O nas
Firma B&B powstała w roku 1993 jako Spółka Cywilna (od 2001 roku jako Spółka Jawna). Nasza inicjatywa obejmowała pełen zakres napraw pojazdów samochodowych, zarówno w zakresie mechanicznym jak i blacharsko-lakierniczym.

Specjalizowaliśmy się głównie w obsłudze samochodów marek: Peugeot, Citroen i Renault. Początkowy zakres działalności obejmował również sprzedaż komisową samochodów używanych, krótko i długoterminowy wynajem pojazdów oraz ubezpieczenia komunikacyjne.

Obecniezajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5t wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki. Wykonujemy usługi takie, jak np.: przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, ustawienie geometrii zawieszenia, wymianę opon, regenerację (czyszczenie) filtrów DPF/FAP, test zawartości CO2 w płynie chłodniczym czy diagnostykę komputerową. Specjalizujemy się w naprawach samochodów francuskich (Peugeot, Citroen, Renault). W ciągu kilkunastu lat naszej działalności firma zdobyła zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i flotowych.

Posiadamy specjalistyczny sprzęt diagnostyczny oraz narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić szybko i profesjonalnie każdą usterkę.

Serwis samochodowy, warsztat samochodowy, mechanika pojazdowa, naprawa samochodów, przeglądy okresowe, serwis samochodowy Ursynów, warsztat samochodowy Ursynów, serwis samochodowy Mokotów, warsztat samochodowy Mokotów, auto naprawa.
Opis działalności
Zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5t wszystkich marek w zakresie mechaniki, elektroniki, elektrotechniki i diagnostyki. Wykonujemy usługi takie, jak np.: przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, ustawienie geometrii zawieszenia, wymianę opon, regenerację (czyszczenie) filtrów DPF/FAP, test zawartości CO2 w płynie chłodniczym czy diagnostykę komputerową.
Produkty i usługi
Serwis i naprawa klimatyzacji

Przy każdej corocznej obsłudze serwisowej należy wykonać przegląd układu klimatyzacji. Zalecany zakres czynności serwisowych obejmuje:
- sprawdzenie wydajności układu klimatyzacji,
- kontrolę ciśnień w układzie,
- kontrolę temperatury strumienia powietrza, napływającego z kanałów nadmuchowych,
- kontrolę poprawności działania układu elektrycznego (włączników, dmuchawy, sprężarki, uruchamiania się wentylatorów),
- odciągnięcie czynnika chłodniczego i oleju z układu oraz jego odseparowanie, ponowne napełnienie i uzupełnienie,
- kontrolę stanu filtra przeciwpyłkowego i ewentualną jego wymianę (zanieczyszczony filtr przeciwpyłkowy powoduje parowanie szyb pojazdu, co ma bezpośredni wpływ na bezpieczeństwo jazdy),
- dezynfekcja układu klimatyzacji (tzw. odgrzybianie).

Serwis klimatyzacji wykonywany jest przez nas za pomocą wysokiej klasy urządzenia Acs 650 firmy Bosch. Oprócz standardowego serwisu układu klimatyzacji jesteśmy w stanie wykryć wszelkie ubytki czynnika, powstałe przez nieszczelność systemu i usunąć ich przyczynę.

Dezynfekcja układu klimatyzacji

W naszym serwisie stosujemy nowoczesną metodę dezynfekcji - ozonowanie. Jest to najskuteczniejsza metoda niszczenia bakterii i pleśni, a ponadto likwiduje zapachy dymu tytoniowego. Jej działanie opiera się na zasadzie utleniania - w kontakcie z utlenianym elementem uwalniany jest jeden atom tlenu i w wyniku reakcji powstaje jedna cząsteczka tlenu (O2). Jest to jeden z najskuteczniejszych sterylizatorów, wykorzystywany w przemyśle również jako środek do uzdatniania i odkażania wody.

Wymiana filtra przeciwpyłkowego

Jedną z najczęstszych przyczyn parowania szyb w samochodzie jest zabrudzenie filtra przeciwpyłkowego (kabinowego), w który od lat wyposażone są praktycznie wszystkie auta. Zatkany filtr przeciwpyłkowy znacznie ogranicza przepływ świeżego powietrza, co jest powodem, że podczas opadów praktycznie nie można usunąć pary z przedniej szyby.
Marki i specjalizacje
* Serwis i naprawa klimatyzacji.
* Dezynfekcja układu klimatyzacji.
* Wymiana filtra przeciwpyłkowego.
* Wykrywanie nieszczelności za pomocą najnowocześniejszej i * najdokładniejszej metody przy użyciu wodoru.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń