B & B Samochody

Przemysław Bodych Serwis samochodowy Bosch Service.

Wulkanizacja i serwis opon
ul. Wałbrzyska 2, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Serwis
228520542
Części zamienne
228520539
czesci@bodych.pl
Może cię zainteresować
B & B Samochody

Informacje

O nas
Znajdujący się w Warszawie serwis samochodowy „B&B” zapewnia swoim Klientom profesjonalną obsługę samochodów w zakresie zarówno wykonania napraw bieżących jak i głównych oraz wykonania usług wulkanizacyjnych, klimatyzacji, przeglądów i diagnostyki.
Do warsztatu przyjmowane pojazdy osobowe jak i dostawcze nieprzekraczające wagi 3,5 tony a także samochody hybrydowe.

Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy mamy możliwość oferowania pełnego zakresu usług na najwyższym poziomie co potwierdza wprowadzony system zarządzania jakością ISO 9001:2008 oraz przynależność do sieci warsztatów Bosch-Service.

Dysponujemy wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, specjalistycznym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami pozwalającymi na szybką profesjonalną naprawę każdej usterki. Pracownicy warsztatu dysponuje posiadającą nie tylko fach i doświadczenie ale również szeroką wiedzę oraz pasję do motoryzacji.

Warsztat Klienci mogą liczyć na uzyskanie tu specjalistycznej pomocy w miłej i przyjaznej atmosferze. W trakcie oczekiwania na zakończenie prac nad pojazdem mogą Państwo pozostać w poczekalni dla Klientów oferującej pyszną kawę oraz Wi-Fi.

Do współpracy zachęcamy również firmy posiadające własną flotę samochodową. Nawiązanie stałej współpracy z naszą firmą pozwoli Państwu na osiągnięcie do 50% oszczędności. Oferujemy profesjonalną usługę obsługi floty pojazdowej, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 28.01.2003 nie ma obowiązku wykonywania przeglądów w samochodach, będących na gwarancji w stacjach autoryzowanych co generuje znaczne oszczędności.
Opis działalności
Serwis samochodowy "Samochody B & B" specjalizuje się w wykonywaniu przeglądów okresowych, napraw bieżących oraz głównych. W ofercie znajdują się także specjalistyczne usługi z zakresu wulkanizacji. Jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi samochodów Bosch-Service, wprowadzona jest także norma ISO 9001:2008 zapewniająca Klientom wysoką jakość oferowanych usług. Warsztat znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w obsłudze i naprawie pojazdów osobowych i dostawczych. Do warsztatu przyjmowane są samochody zasilane każdym typem paliwa oraz samochody hybrydowe. Wykonujemy wszelkie naprawy bieżące i główne oraz niezbędne przeglądy okresowe.

W ofercie firmy znajdą Państwo specjalistyczne usługi wulkanizacyjne. Ogumienie pojazdu jest bowiem najważniejszym elementem mającym ogromne znaczenie dla przyczepności pojazdu do drogi. Poprzez bezpośredni kontakt z podłożem boryka się ono jednak z licznymi problemami które w naszym warsztacie są rozwiązywane. Służymy Państwu pełną pomocą – od doboru rodzaju i odpowiednich wymiarów opon w zależności od parametrów pojazdu, aż po wykonanie wszelkich napraw.
Koszt wymiany opon w serwisie zaczyna się od 110zł oraz kół od 80zł.

Podejmujemy się wszelkich innych prac związanych z elektrotechniką i elektroniką samochodowa, wykonania diagnostyki komputerowej a nawet regeneracji filtra cząstek stałych DPF/FAP.

Oferta obejmuje przede wszystkim:
• Geometria zawieszenia
• Naprawa układów Airbag
• Naprawa układów ABS/ASR/ESP
• Wymiana pasków rozrządu
• Amortyzatory
• Sprzęgła
• Alarmy
• Naprawa i serwis klimatyzacji

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.
Marki i specjalizacje
Obsługa wszystkich marek:
* Alfa Romeo,
* Audi,
* BMW,
* Chevrolet,
* Citroen,
* Fiat,
* Ford,
* Honda,
* Hyundai,
* Jaguar,

Pracujemy także przy pojazdach producentów takich jak Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan i wiele innych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń