B & B Samochody

B&B Przemysław Bodych Serwis samochodowy Bosch Service

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
ul. Wałbrzyska 2, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 07:00 - 18:00
Wtorek 07:00 - 18:00
Środa 07:00 - 18:00
Czwartek 07:00 - 18:00
Piątek 07:00 - 18:00
Sobota 08:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Serwis
228520542
serwis@bodych.pl
http://www.bodych.pl
Części zamienne
228520539
czesci@bodych.pl
Może cię zainteresować
B & B Samochody

Informacje

O nas
Firma „B&B Samochody” to profesjonalny warsztat samochodowy powstały i napędzany miłością do motoryzacji. Na rynku działamy już wiele lat co czyni nas prawdziwymi specjalistami w zakresie oferowanych usług. W warsztacie wykonają Państwo wszelkie niezbędne dla każdego posiadacza samochodu naprawy.

Oferujemy pełen zakres napraw pojazdów samochodowych i dostawczych do 3,5t. Przynależymy do sieci warsztatów Bosch-Service. Wysoką jakość potwierdza również spełnieni norm ISO 9001:2008. Posiadamy profesjonalną kadrę pracowniczą złożoną z fachowych mechaników pracujących na specjalistycznym sprzęcie diagnostycznym oraz narzędziach.

Do warsztatu przyjmowane są zarówno pojazdy osobowe jak i dostawcze nieprzekraczające wagi do 3,5 tony. Obsługujemy także samochody hybrydowe. Do współpracy zapraszamy również firmy posiadające własne floty samochodowe


W trakcie wykonywania prac przez mechaników warsztatu Klienci mogą odpocząć w wygodnej poczekalni gdzie znajduje się darmowe Wi-Fi i pyszna kawa oraz panuje miła atmosfera.
Opis działalności
Firma "B&B Samochody" jest profesjonalnym warsztatem samochodowym działającym na terenie Warszawy. Naszym Klientom oferujemy komplet usług z zakresu mechaniki samochodowej. Stanowimy autoryzowaną stację obsługi samochodów Bosch-Service, posiadamy również certyfikat ISO 9001:2008. Wykonają u nas Państwo przeglądy okresowe oraz wszelkie naprawy główne i bieżące. Podejmujemy się obsługi flot samochodowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatu.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu obsługę oraz naprawę pojazdów zarówno osobowych jak i dostawczych a także pełną ofertę naprawy samochodów hybrydowych. Wykonają u nas Państwo wszelkie przeglądy okresowe, diagnostykę komputerową oraz np. regenerację filtra cząstek stałych DPF/FAP.

W ofercie znajduje się pełna gama usług wulkanizacyjnych takich jak naprawa opon, wymiana opon i kół czy nawet geometria zawieszenia. Wykonujemy prace z zakresu elektrotechniki i elektroniki samochodowej, klimatyzacji – naprawa i serwis i wiele innych usług.

Pozostała oferta obejmuje:
• Naprawa układów Airbag
• Naprawa układów ABS/ASR/ESP
• Diagnostyka elektroniki pokładowej
• Diagnostyka elektroniki podwozia
• Wymiana pasków rozrządu
• Amortyzatory
• Sprzęgła
• Alarmy
• Naprawa i serwis
• Hamulce
Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej warsztatu.
Marki i specjalizacje
Obsługa wszystkich marek:
* Alfa Romeo,
* Audi,
* BMW,
* Chevrolet,
* Chrysler,
* Citroen,
* Fiat,
* Ford,
* Honda,
* Hyundai,

Oraz Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Saab i wiele innych.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe