A-Xer

Profesjonalna oprawa prac dyplomowych

Ksero
ul. Wałbrzyska 48, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Strona www
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
A-Xer

Informacje

Opis działalności
A-Xer to jedna z pierwszych drukarni na terenie Warszawy, która rozpoczęła świadczenie usług poligraficznych w roku 1991. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim kopiowanie i powielanie materiałów, a także szereg innych usług z obszaru druku cyfrowego. Właścicielem drukarni jest Tomasz Szeląg.
Produkty i usługi
Firma A-Xer oferuje zarówno wydruki kolorowe, jak i czarno-białe do rozmiaru A0. Kolejną świadczoną usługą jest skanowanie materiałów czarno-białych i kolorowych również do formatu A0. Można też skorzystać z wysokiej jakości druku cyfrowego o wysokim nakładzie.

Drukowanie wielkoformatowe to usługa umożliwiająca precyzyjne odwzorowanie dużych powierzchni, a także – co bardzo ważne – najmniejszych szczegółów obrazu. Taka usługa jest niezbędna chociażby przy tworzeniu wielkoformatowych reklam. Firma oferuje wydruki wielkoformatowe za pomocą plotera.

Oferta obejmuje również wydruk wizytówek i ulotek, bindowanie, oprawę drutową i termiczną dokumentacji, a także oprawę prac magisterskich i dyplomowych. Dokumenty wykańczane są zgodnie z życzeniem klienta, tak aby w jak największym stopniu odpowiadały jego gustom i oczekiwaniom.

Przy kopiowaniu materiałów, które powinny być szczególnie zabezpieczone, A-Xer wykonuje ich foliowanie lub laminowanie.

Firma posiada nowoczesny sprzęt firm takich jak Canon i Xerox, co umożliwia szybką, skuteczną i dokładną realizację wszystkich zamówień. Atutem A-Xer są również pracownicy. Zespół kompletowany jest pod kątem jakości wykonywanych prac, terminowości i umiejętności pracy z klientem. Dzięki temu obsługa jest zawsze profesjonalna. Firma na bieżąco stara się inwestować w nowoczesny sprzęt i poszerzać zakres swoich usług, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z drukarnią A-Xer w Warszawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wojtek
Konkretna drukarnia, mają świetny sprzęt, więc jakość wydruku bardzo wysoka. Warto skorzystać.
G
Grzegorz
Drukowałem tam i oprawiałem pracę magisterską. Wszystko zrobione perfekt, całość była do odbioru jeszcze tego samego dnia. Polecam.
M
Marlena
Jakość druku bardzo wysoka, profesjonalny sprzęt, na plakatach wszystko zostało oddane ze szczegółami. Rzetelna drukarnia, polecam.