A-Xer

Profesjonalna oprawa prac dyplomowych

Ksero
ul. Wałbrzyska 48, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 18:00
Środa 08:00 - 18:00
Czwartek 08:00 - 18:00
Piątek 08:00 - 18:00
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
(22) 853 38 92
A-Xer

Informacje

Opis działalności
A-Xer to jedna z pierwszych drukarni na terenie Warszawy, która rozpoczęła świadczenie usług poligraficznych w roku 1991. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim kopiowanie i powielanie materiałów, a także szereg innych usług z obszaru druku cyfrowego. Właścicielem drukarni jest Tomasz Szeląg.
Produkty i usługi

Firma A-Xer oferuje zarówno wydruki kolorowe, jak i czarno-białe do rozmiaru A0. Kolejną świadczoną usługą jest skanowanie materiałów czarno-białych i kolorowych również do formatu A0. Można też skorzystać z wysokiej jakości druku cyfrowego o wysokim nakładzie.

Drukowanie wielkoformatowe to usługa umożliwiająca precyzyjne odwzorowanie dużych powierzchni, a także – co bardzo ważne – najmniejszych szczegółów obrazu. Taka usługa jest niezbędna chociażby przy tworzeniu wielkoformatowych reklam. Firma oferuje wydruki wielkoformatowe za pomocą plotera.

Oferta obejmuje również wydruk wizytówek i ulotek, bindowanie, oprawę drutową i termiczną dokumentacji, a także oprawę prac magisterskich i dyplomowych. Dokumenty wykańczane są zgodnie z życzeniem klienta, tak aby w jak największym stopniu odpowiadały jego gustom i oczekiwaniom.

Przy kopiowaniu materiałów, które powinny być szczególnie zabezpieczone, A-Xer wykonuje ich foliowanie lub laminowanie.

Firma posiada nowoczesny sprzęt firm takich jak Canon i Xerox, co umożliwia szybką, skuteczną i dokładną realizację wszystkich zamówień. Atutem A-Xer są również pracownicy. Zespół kompletowany jest pod kątem jakości wykonywanych prac, terminowości i umiejętności pracy z klientem. Dzięki temu obsługa jest zawsze profesjonalna. Firma na bieżąco stara się inwestować w nowoczesny sprzęt i poszerzać zakres swoich usług, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z drukarnią A-Xer w Warszawie.
Marki i specjalizacje
ksero, kopiowanie, foliowanie, drukowanie, wydruki, oprawy, plotowanie, usługi kserograficzne, skanowanie, wizytówki, druk, wydruki wielkoformatowe, skanowanie wielkoformatowe, wydruki kolorowe, wydruki autocad, plotowanie, ksero służewiec, ksero wyścigi, xero wyścigi, xero służewiec.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
piaseczyński, Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń