Xero Copy Color Usługi Kserograficzne

Usługi kserograficzne w pełnym zakresie

Ksero
ul. Wałbrzyska 48, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Xero Copy Color Usługi Kserograficzne
ul. Wałbrzyska 48, 02-739 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Telefon
Xero Copy Color Usługi Kserograficzne

Informacje

Opis działalności firmy Xero Copy Color Usługi Kserograficzne w Warszawa
Firma Xero Copy Color zajmuje się świadczeniem usług kserograficznych w pełnym zakresie. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Założycielką jest Anna Pigiel, która zaprasza do kontaktu.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności są profesjonalne usługi kserograficzne. Xero Copy Color specjalizuje się w wydrukach kolorowych i czarno-białych. Działa już od niemal dwóch dekad. Do podstawowych czynności wykonywanych przez firmę należą przede wszystkim wydruk i oprawa prac dyplomowych oraz projektów budowlanych. W ofercie znajdują się między innymi:

- laminowanie,
- wydruki cyfrowe,
- druk wielkoformatowy,
- drukowanie ulotek,
- druk zaproszeń,
- drukowanie plakatów,
- kopiowanie wysokonakładowe.

Uzupełnieniem oferty są wydruki z plików popularnych formatów takich jak .doc., .ppt., .pdf., .jpg., oprawianie prac dyplomowych oraz archiwizacja danych. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom firma gwarantuje usługi najwyższej jakości, profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo. Interesanci mogą liczyć na najlepsze ceny na rynku i krótkie terminy realizacji zleceń. Oferta kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i większych przedsiębiorstw.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Firma Xero Copy Color Usługi Kserograficzne z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
M
S
Marcin Student
Polecam. Szybko, sprawnie i tanio. Oprawienie prac zajęło 10 minut. W innym punkcie za podobną usługę zapłaciłem 20% więcej w dodatku na gorszym papierze!
M
W
Marcin Wojciechowski
Jestem stałym klientem tego punktu już od ok. 2 lat i nie zamierzam zmieniać przyzwyczajeń. Wszystko w ekspresowym tempie, miła obsługa, dzięki czemu czas oczekiwania na zamówienie jest przyjemnością. Serdecznie polecam.
M
Malwina
5/5!! Gorąco polecam! Wydruki wielkoformatowe na najwyższym poziomie. Drukowałam plakat w formacie A0 i wyszedł przepięknie :) Jeszcze raz gorąco polecam!
G
Grzegorz
Polecam wszystkim, którzy chcą wydrukować pracę dyplomową. Fachowa pomoc, najtańszy wydruk, cz-b i koloru. Oprawa i złożenie w świetnie wykonane, a do tego ekspresowo! Jeszcze raz POLECAM ! ! !