REMONDIS Electrorecycling sp. z o.o.

Odbiór, transport i recykling odpadów

Recykling
ul. Zawodzie 18, 02-981 Warszawa Mokotów, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
(22) 755 62 24
227556224
222050406
REMONDIS Electrorecycling sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
REMONDIS Electrorecycling, którego przedmiotem działalności jest zbiórka, transport oraz przetwarzanie zużytego sprzętu elektrycznego oraz zużytych baterii i akumulatorów posiada w Europie 7 zakładów przetwarzania zlokalizowanych w Niemczech, Francji, Austrii oraz Polsce, a także rozbudowaną sieć zbierania zsee opartą m.in. o spółki należące do Grupy REMONDIS.
Produkty i usługi
Polskie zakłady zlokalizowane w Błoniu i w Łodzi posiadają wpis do BDO oraz pozwolenia zintegrowane pozwalające przetworzyć w obu zakładach łącznie blisko 70 tys. ton odpadów elektronicznych rocznie. Wdrożyły i certyfikowały systemy Zarządzania Jakością zgodnie z DIN EN ISO 9001:2015 oraz Zarządzania Środowiskowego zgodnie z DIN EN ISO 14001:2015 a także uzyskały certyfikację zgodność z normą DIN EN ISO 50001:2011 w odniesieniu do recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Blisko 150-cio osobowy zespół pracowników działu produkcji oraz działu administracji realizuje zadania w zakresie pozyskania i obsługi klientów, logistyki wewnętrznej i zewnętrznej, ewidencji odpadów a także złożonego procesu przetwarzania i recyklingu odpadów.

W 2009 roku REMONDIS Electrorecycling utworzył własną organizację odzysku ELECTRO-SYSTEM S.A., która od 10 lat zapewnia kompleksowe usługi dla Wprowadzających, czyli producentów i importerów sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a także pełni funkcję Autoryzowanego Przedstawiciela dla przedsiębiorców mających siedzibę poza terytorium Polski i wprowadzających sprzęt elektryczny i elektronicznych na polski rynek.
REMONDIS Electrorecycling pośrednio realizuje również obowiązki producentów i importerów baterii i akumulatorów, które wynikają z Ustawy o bateriach i akumulatorach.
Zapraszamy do kontaktu: electrorecycling@remondis.pl
www.remondis-electro.pl
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
F
forumowicz
Firma realizuje prace recyklingowe w stu procentach zgodnie z obowiązującym prawem w zakresie zbiórek i recyklingu. Zapewniają własny transport i odbiór odpadów z domostw. Serdecznie ich polecam!
R
RC18
Firma jest naprawdę bardzo solidna. Zajmuje się organizacją zbiórki sprzętów elektronicznych, na terenie naszej gminy. Zbierają sprzęt bezpośrednio od mieszkańców w gospodarstwach domowych. Sami organizują transport i zajmują się recyklingiem. Polecam!