Klimatex Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne

Wykonujemy profesjonalne instalacje sanitarne i przemysłowe

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Zawrat 5, 02-702 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 8:00 - 16:00
Wtorek 8:00 - 16:00
Środa 8:00 - 16:00
Czwartek 8:00 - 16:00
Piątek 8:00 - 16:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Klimatex Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne
ul. Zawrat 5, 02-702 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Telefon
Może cię zainteresować
Klimatex Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne

Informacje

Opis działalności firmy Klimatex Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne w Warszawa
W Przedsiębiorstwie Budowlano-Instalacyjnym Klimatex zajmujemy się przede wszystkim montażem, konserwacją i nadzorem nad instalacjami sanitarnymi i przemysłowymi już od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a założycielem jest Bogdan Gajderowicz. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Budowlano-Instalacyjnym Klimatex działamy prężnie na rynku już od niemal trzech dekad. Proponowane przez nas usługi są kompleksowe, łączą się z instalacją, wymianą oraz serwisem instalacji sanitarnych i przemysłowych. Zapewniamy również stały nadzór naszych systemów oraz opiekę konserwatorską w związku z użytkowaniem naszych produktów. Instalacje wykonujemy z miedzi, tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej.

W instalacjach gazów medycznych, które wykonujemy, znajdują się:

- tlen,
- sprężone powietrze,
- karbogen,
- azot,
- próżnia.

Tworzymy instalacje wodno-kanalizacyjne z przyłączami, kotłownie gazowe, instalacje tlenku węgla czy wentylacje i klimatyzacje. Polecamy się także przy zapotrzebowaniu na gazy techniczne, takie jak argon czy wodór. Wykonujemy również usługi konserwatorskie budynków mieszkalnych. Jesteśmy autoryzowani przez wysokiej jakości producenta urządzeń grzewczych - niemiecką firmę Vaillant.

Wykonaliśmy wiele ważnych instalacji, takich jak instalacje gazów w Akademii Medycznej w Warszawie, Ośrodku Badawczo-Rozwojowego POLAM w Warszawie czy instalacje sanitarne w budynku Szkoły Głównej na terenie Uniwersytetu Warszawskiego dla Wydziału Archeologii UW.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to doświadczeni profesjonaliści, pozostajemy także we współpracy z firmami specjalizującymi się w instalacjach nietypowych.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń