Baby City Niepubliczny Żłobek i Europejskie Przedszkole Ekologiczne

Patrz tam, gdzie patrzą inni. Zobacz to, czego inni zobaczyć nie potrafią!

Przedszkola prywatne
ul. Zielona 42a, 02-913 Warszawa Mokotów, mazowieckie
Poniedziałek 07:30 - 18:00
Wtorek 07:30 - 18:00
Środa 07:30 - 18:00
Czwartek 07:30 - 18:00
Piątek 07:30 - 18:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Baby City Niepubliczny Żłobek i Europejskie Przedszkole Ekologiczne

Informacje

Opis działalności
Baby City - Niepubliczny Żłobek i Europejskie Przedszkole Ekologiczne na warszawskiej Sadybie 02-909 Warszawa ul. Bonifacego 102 przyjmuje dzieci od 7 mca do 6 lat. Baby City to miejsce, gdzie dziecko nauczy się języka angielskiego. Cechuje nas kreatywne podejście do przeprowadzanych zajęć, aktywność sportowa i liczne zajęcia dodatkowe. Propagujemy zdrową kuchnię i zdrowy styl życia.
Produkty i usługi
Baby City istnieje już od wielu lat i przez ten czas wypracowało sobie opinię miejsca pełnego uśmiechu. Sukcesem jest uśmiech i radość dziecka.

Jesteśmy jedyną placówką w Warszawie dla dzieci w wieku do 6 lat. Wprowadziliśmy program: Edukacja twórcza w przedszkolu. Program polega na tym, by uwolnić w dzieciach potencjał, pobudzić kreatywność i innowacyjność. Program opiera się na pracy zespołowej, który przybiera postać edukacji wielozmysłowej.

Zapraszamy do nas dzieci już od 7 miesiąca życia – maksymalnie wierzymy w edukację już od najmłodszych lat!

Przedszkole tworzy zespół pedagogów i psychologów, których niewątpliwie połączyła pasja do pracy z dziećmi. Podzielają przyjemność i radość przebywania wśród dzieci i przekazywania im cennej wiedzy. W zespole znajdują się jeszcze doświadczeni terapeuci, instruktorzy, jak i znamienici pedagodzy wychowana fizycznego, trenerzy piłki nożnej, trenerzy tenisa i instruktorzy pływania. Do pracy z dziećmi wykorzystujemy innowacyjne i sprawdzone metody nauczania. Bazujemy na programach autorskich, które uwzględniają indywidualne potrzeby i zainteresowania przedszkolaków. Dbamy o ich talenty i twórczość.

Jak wygląda praca w naszym przedszkolu?
- zajęcia dla dzieci obywają się w języku polskim i angielskim
- zajęcia dwujęzyczne cechuje komplementarność
- dysponujemy bogatymi pomocami dydaktycznymi: tablice multimedialne, programy edukacyjne EduSensusW ramach działalności lokalnej, Baby City jest złotym Partnerem Fundacji Dziecięca Fantazja, przyłączając się, wraz z dziećmi bardzo aktywnie do pomocy w spełnianiu marzeń dzieci nieuleczalnie lub ciężko chorych w całej Polsce. Dziękujemy wszystkim za współpracę i pomoc!

Musisz nas odwiedzić: www.babycity.com.pl
Marki i specjalizacje


Certyfikaty
W 2012 otrzymaliśmy Certyfikat Zielonej Flagi oraz tytuł Szkoły z Klasą. W 2013 otrzymaliśmy certyfikat KidZone. 2014 r. - zakwalifikowaliśmy się do międzynarodowego Programu Say Hello to the World - w ramach projektu nawiązaliśmy współpracę z 4 krajami europejskimi, Litwą, Łotwą, Chorwacją i Słowenią. W 2015 r.otrzymaliśmy nominację do tytułu Przedszkole i Żłobek roku 2015. Otrzymaliśmy też Certyfikat Placówki Bezpiecznej.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe