"Dach-Spec" Robert Lipiński

Oferujemy kompleksowe naprawy i remonty dachów

Dachy i usługi dekarskie
ul. O. Kolberga 3/10, 02-650 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Strona www
Telefon
Może cię zainteresować
"Dach-Spec" Robert Lipiński

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo Dach-Spec, które oferuje błyskawiczne i fachowe naprawy uszkodzonych dachów. Swoją siedzibę mamy w Warszawie. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2009. Właścicielem, a zarazem osobą decyzyjna w firmie jest Robert Lipiński.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, którą na co dzień wykorzystujemy w naszej pracy. Dzięki temu wiemy, iż świadczone przez nas usługi dekarskie są na wysokim poziomie, a Państwo mogą być pewni stuprocentowej satysfakcji z wykonanej przez nas pracy.

Jesteśmy firmą, która stale się rozwija, dlatego nie boimy się podejmować nawet najbardziej trudnych zleceń przy tym wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom.

W ramach naszej działalności podejmujemy się m.in.:
- rekonstrukcji poszycia dachowego oraz naprawy wadliwych rynien,
- usunięcia przecieków dachowych,
- regeneracji kominów,
- montażu tzw. płotków przeciwśniegowych,
- remontowania dachów przedwojennych oraz zabytkowych.

Ponadto oferujemy także kompleksowe usługi odśnieżania dachów, montażu rynien oraz produkcji i montażu parapetów i obróbek blacharskich.

Dodatkowo pracujemy w różnych rodzajach pokryć dachowych, z których niektóre to papy termozgrzewalne, blachy płaskie, m.in. miedziane i tytanowo-cynkowe, blachy trapezowe, blacho-dachówki, dachówki ceramiczne, dachówki cementowe oraz gonty bitumiczne.

W realizacji obowiązków kierujemy się metodami zawierającymi elementy starej i niezawodnej sztuki dekarskiej, dodając do niej nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązania.

Zapewniamy najwyższą jakość usług, doskonałe materiały, pozbawione wszelkich wad, a także gwarancję bezawaryjności i bezpieczeństwa.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu naszych usług jest członkostwo w Związku Dekarzy Polskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń