Włamywacz Grażyna Suchodoła

Dorabianie kluczy i ostrzenie noży

ul. Aleje Jerozolimskie 11/19 (wejscie od nowogrodzkiej 8), 00-508 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Włamywacz Grażyna Suchodoła

Informacje

Opis działalności
Firma Włamywacz istnieje od 1998 roku i znajduje się w Warszawie. Jej właścicielką jest Grażyna Suchodolska. Oferujemy sprzedaż artykułów hydraulicznych, elektrycznych oraz chemii budowlanej. Ponadto wykonujemy usługi dorabiania kluczy oraz wymiany zamków.
Produkty i usługi
Oferujemy szeroki wybór narzędzi. Zakupią Państwo u nas między innymi młotki, śrubokręty, obcęgi, poziomice, kielnie, pace, mieszadła, nożyce do blachy, noże z ostrzem łamanym, ołówki ciesielskie oraz wiele innych.

Zakupią Państwo u nas liczne artykuły elektryczne oraz hydrauliczne najwyższej jakości. Polecamy gniazda, żarówki czy przewody elektryczne. Ponadto w sprzedaży posiadamy rury, rurki, złączki, wężyki, a także zawory. Wszystkie oferowane produkty pochodzą od renomowanych dostawców i cechują się najwyższą jakością.

Oferta:
- pianki tapicerskie,
- gąbki tapicerskie,
- śruby, wkręty, podkładki, gwoździe,
- chemia gospodarcza, w tym płyny, proszki, proszki doprania, pasty do podłóg,
- ceraty, folie, maty,
- materiały obiciowe, mocna i gruba eko skóra, skaj, derma,
- szklanki, talerzyki,widelce, nożyki, solniczki, patelnie, garnki,
- kłódki, zamki.

Dodatkowo zapewniamy szeroki wybór chemii budowlanej, takiej jak farby, lakiery czy silikony. Wśród nich wyróżniamy środki do podłóg, metalu, drewna oraz uniwersalne.

Gwarantujemy fachowe doradztwo. Nasi pracownicy posiadają bogatą wiedzę na temat sprzedawanego asortymentu oraz pomogą wybrać idealne rozwiązanie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Włamywacz, która zlokalizowana jest w Warszawie. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
grodziski, grójecki, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, wołomiński

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń