Worldtrade Tomasz Biernacki

Skup, sprzedaż i eksport owoców

Hurtownie warzyw i owoców
ul. Aleje Jerozolimskie 148, 02-457 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
(22) 101 03 10
Adres korespondencyjny
ul. Aleje Jerozolimskie 148, 02-457 Warszawa Ochota, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy WorldTrade znajduje się w Warszawie. W branży działamy od lat. Nasze rodzinne tradycje kształtują się już od 3 pokoleń, co sprawia, że bardzo dobrze znamy się na naszym fachu.
Produkty i usługi
Jako prawdziwi miłośnicy naturalnych, soczystych smaków potrafimy zapewnić najlepsze warunki wzrostu dla wytwarzanych przez nas odmian. Jesteśmy producentem jabłek i innych owoców, który zajmuje się ich eksportem, skupem oraz sprzedażą. Działamy na terenie wielu krajów, takich jak między innymi: Arabia Saudyjska, Białoruś, Gruzja, Hiszpania, Egipt, Nigeria.

Nieustannie się rozwijamy i udoskonalamy nasze linie produkcyjne poprzez rozbudowę parku magazynowego i maszynowego. Każdego dnia dążymy do poprawy warunków wytwarzania swoich produktów. Wszystko to sprawia, że potrafimy sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Zdajemy sobie sprawę, jak pyszne są pokarmy, które pochodzą z natury. Ich smaku nie można porównywać z żadnym innym smakiem. Za cel postawiliśmy sobie dostarczanie ludziom najwyższej jakości naturalnego, wartościowego pożywienia. To właśnie główny powód, dla którego zajmujemy się głównie uprawą jabłek i innych owoców, a także ich skupem, eksportem oraz sprzedażą.

Aktywnie współpracujemy z oddanymi swojej pracy sadownikami, a także mamy bardzo dobre warunki magazynowania, więc możemy zapewnić najwyższą jakość towarów.

W naszej bogatej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim: jabłka, gruszki, śliwki, czereśnie, wiśnie. W razie potrzeby możemy dostarczyć też warzywa, w tym: pomidory, paprykę, kapustę pekińską, kapustę białą.

Produkty pakujemy zależnie od potrzeb klienta w: worki raszlowe, woreczki foliowe, skrzynki plastikowe, kartony.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących prowadzonej przez nas działalności.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą WorldTrade.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

alwa,
lobo,
alwa,
lobo,