As-Bud Sylwester Zabielski

Wynajem sal konferencyjnych i szkoleniowych w centrum Warszawy

Obiekty konferencyjne
ul. Aleje Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa Ochota, mazowieckie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(22) 490 21 50
Może cię zainteresować
As-Bud Sylwester Zabielski

Informacje

Opis działalności
As-Bud to firma z siedzibą w Warszawie. Należy do Sylwestra Zabielskiego i znajduje się w prestiżowym miejscu stolicy, przy Alejach Jerozolimskich. Od 1997 roku firma zajmuje się wynajmem powierzchni konferencyjnych.
Produkty i usługi
As-Bud wyróżnia się na tle podobnych centrów konferencyjnych doskonałym położeniem i profesjonalnym podejściem do wynajmu sal. Znajdujący się w ścisłym centrum stolicy budynek pozwala na szybkie dotarcie o każdej porze dnia, a przestronne sale zapewniają odpowiedni komfort nawet w przypadku wielogodzinnej pracy. As-Bud oferuje klientom wynajem sal na potrzeby takich wydarzeń jak:
-konferencje
-szkolenia
-szkolenia komputerowe
-warsztaty
-spotkania biznesowe

W obiekcie znajduje się 6 sal dla 12, 30, 24 oraz 60 osób. Układ sal może być zmieniany, ale najczęściej krzesła i stoły ustawiane są w formacie szkolnym. W jednej z sal ustawiono je natomiast w podkowę.

Każda sala jest wentylowana i klimatyzowana oraz posiada dostęp do bezprzewodowego internetu. Wyposażono je również w tablice, ekrany, projektory oraz papier, mazaki iwieszaki na ubrania. Duże okna zapewniają odpowiednie nasłonecznienie, a w razie potrzeby możliwe jest ich zasłonięcie.

Klienci mogą dodatkowo wypożyczyć laptopa, nagłośnienie oraz rzutnik folii.

W ramach kompleksowe oferty, poza wynajmem sal, świadczone są też usługi cateringowe. W trakcie zajęć można skorzystać z cateringu kawowego. Ponadto w sali obiadowej można zjeść lunch.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie As-Bud i jej ofercie. Po więcej warto wejść na stronę internetową, zadzwonić lub napisać maila.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
R
Artur R.
Polecam. Dobre warunki i świetna lokalizacja.

Słowa kluczowe