7 Lands Logistics

Pełna obsługa logistyczna i celna Twojego transportu

Agencje i składy celne
ul. Aleje Jerozolimskie 81/7.10, 02-001 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
7 Lands Logistics
ul. Aleje Jerozolimskie 81/7.10, 02-001 Warszawa Ochota, mazowieckie
NIP
7010689277
Telefon
7 Lands Logistics

Informacje

Opis działalności firmy 7 Lands Logistics w Warszawa
7 Lands Logistics s.c. Karolina Szachnowska, Irena Michalska z Warszawy, to firma, która pomoże Państwu odnaleźć się w obszarze międzynarodowej logistyki. Zapewnia obsługę logistyczna waszej firmie, prowadzi własną agencję celną oraz zajmuje się kontrolą jakości transportu. Ma dla Państwa kompleksowe rozwiązania logistyczne, które pozwolą znacznie szybciej i taniej prowadzi transport Waszych ładunków.
Produkty i usługi
Firma prowadzi w Warszawie własną agencję celną, w której zapewnia Państwu obsługę celno-logistyczną. Uzyskacie tam również porady dotyczące procedur celnych oraz importu i eksportu towarów zgodnego z aktualnie obowiązującymi przepisami.

Dzięki agencji Wasze ładunki mogą również przejść odprawę celną na lotnisku w Warszawie. Specjaliści przeprowadzą za Państwa wszystkie sprawy formalne związane z dokumentacją ładunków. Cały proces jest prowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami celno-skarbowymi.

Oferta firmy obejmuje również odprawy celne w przewozach drogowych oraz transporcie mutlimodalnym. Dzięki wykorzystaniu wiedzy i możliwości zyskujecie Państwo pewność, że Wasz ładunek dotrze na miejsce bez opóźnień i problemów związanych z procedurami celno-skarbowymi.

Ponadto firma zajmuję się organizacją przewozów multimodalnych i obsługą logistyczną wybranych ładunków. W Waszym imieniu może negocjować stawki z przewoźnikami, a w czasie realizacji przewozu prowadzić kontrolę nad właściwym wykonaniem usługi. Zapewnia Państwu także kompleksową pomoc w przygotowaniu i uzupełnianiu niezbędnej dokumentacji.

Uzupełnienie jej oferty stanowi pomoc w tranzycie towarowym ładunków przechodzących przez granicę ukraińską. Pracownicy dbają o bezpieczeństwo przepływu towarów oraz załatwienie wszystkich spraw celnych i logistycznych w Państwa imieniu, aby transport został wykonany zgodnie z ustalonym planem.

Jeżeli zależy Państwu na bezproblemowym transporcie ładunków w ramach ruchu międzynarodowego i platform multimodalnych, to oferta
7 LANDS LOGISTICS jest przygotowana właśnie dla Was!

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń