Prywatna Przychodnia Lekarska Joanna Chojecka-Zych

Echokardiografia, gabinet USG.

Przychodnie prywatne
ul. Białobrzeska 28, 02-365 Warszawa Ochota, mazowieckie
poniedziałek 09:00 - 18:00
wtorek 09:00 - 18:00
środa 09:00 - 18:00
czwartek 09:00 - 18:00
piątek 09:00 - 18:00
sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 822 51 04
Adres korespondencyjny
ul. Białobrzeska 28, 02-365 Warszawa Ochota, mazowieckie

Informacje

O nas
Prywatna Przychodnia Lekarska Warszawa Ochota ul. Białobrzeska 28 istnieje od grudnia 1990, najpierw jako Gabinet USG i Endoskopii. Przez te lata powiększyliśmy lokal, zmodernizowaliśmy nasze gabinety, odnowiliśmy przychodnię. W tym czasie zmieniliśmy też kilkukrotnie nasze aparaty USG, zaczynaliśmy pracować na aparacie polskiej firmy Teson, obecnie pracujemy na aparacie firmy GE Logiq P-6 z opcją kardiologiczną.

* Urolog - lek. med. Jacek Łempicki
Lekarz J. Łempicki specjalizuje się w urologii, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy w szpitalu i przychodni

* Neurolog - lek. med. Jarosław Dąbrowski
Lekarz J. Dąbrowski specjalizuje się w neurologii, posiada wieloletnie doświadczenie szpitalne i ambulatoryjne

* Endokrynolog - lek. med. Sylwia Pietrzyk
Lekarz S. Pietrzyk jest specjalistą chorób wewnętrznych II stopnia i endokrynologii. Posiada duże doświadczenie w pracy w szpitalu, a aktualnie prowadzi prywatną praktykę lekarską

* Gastrolog - lek. med. Anita Nekanda-Trepka
Lekarz A. Nekanda-Trepka jest specjalistą gastroenterologiem, specjalizuje się też w chorobach wewnętrznych II stopnia. Posiada spore doświadczenie w pracy w szpitalu, na oddziale Gastroenterologii Centralnego Szpitala Klinicznego przy ul. Kondratowicza.

* Chirurg naczyniowy - dr n. med. Marek Kruk
Dr M. Kruk to specjalista chirurg II stopnia oraz chirurg naczyniowy, posiadający znaczne doświadczenie kliniczne – obecnie Ursynowskie Dzienne Centrum Zabiegowe – ordynator O. Chirurgii oraz Mazowiecki Szpital Onkologiczny w Wieliszewie.

* Dermatolog - dr n. med. Danuta Pieczara
Dr D. Pieczara jest specjalistą z wieloletnim doświadczeniem w pracy w przychodni. Aktualnie pracuje również w Klinice Dermatologii

* Ortopeda - lek. med. Sebastian Janiczek
Lekarz Sebastian Janiczek jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu.
Opis działalności
Echokardiografia, gabinet USG.
Produkty i usługi
Gabinet USG w Prywatnej Przychodni Lekarskiej Joanny Chojeckiej-Zych założyliśmy w 1990 roku i od tego czasu pomogliśmy tysiącom pacjentów w postawieniu właściwej diagnozy oraz ustaleniu planu leczenia. Chociaż w początkowym okresie działalności koncentrowaliśmy się wyłącznie na badaniach USG i endoskopii, z czasem daliśmy chorym możliwość przeprowadzenia również wielu innych badań, a także konsultacji z najwyższej klasy specjalistami.

Jedną z najczęściej wykonywanych przez nas procedur jest USG jamy brzusznej, pozwalające zweryfikować stan narządów wewnętrznych badanego. Warto je przeprowadzać przynajmniej raz na 2 lata, a kobietom w ciąży badanie zalecane jest w celu oceny stanu płodu.

Osoby, które podejrzewają u siebie wystąpienie choroby tarczycy, powinny natomiast udać się na badanie właśnie tego narządu. USG tarczycy wychwyci wszelkie nieprawidłowości, a także ujawni istnienie guzków, torbieli i innych możliwych zmian niewykrywalnych podczas badania dotykowego.

Doppler jest jednym z wariantów badań USG. Umożliwia skontrolowanie stanu żył i tętnic w celu wyeliminowania jednej z przyczyn zawału serca, udaru mózgu czy zatorowości płucnej. Badanie dopplerowskie nie wymaga większych przygotowań. Jedynie w przypadku analizy stanu wątroby oraz tętnic nerkowych niezbędne jest pozostanie na czczo.

Pacjentom zaniepokojonym pracą ich serca rekomendujemy echo serca, zwane również echokardiografią. Umożliwia ono wykrycie przebytego zawału, skrzepów czy nowotworu tego ważnego organu. Regularnie powinny to badanie wykonywać osoby cierpiące na chorobę niedokrwienną serca i chorobę zakrzepowo-zatorową.

Choroby przypominające przeziębienie przestały już być domeną okresu jesienno-zimowego. Większość naszych pacjentów wiele godzin dziennie spędza w klimatyzowanych pomieszczeniach, w których stosunkowo łatwo o problemy z gardłem czy uszami. W razie występowania niepokojących objawów zachęcamy do wykonania USG ślinianek.
Marki i specjalizacje
Echokardiografia, gabinet USG.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
.
.
2017-02-22 08:40:38
Polecam tą przychodnię.
A
Aniela
2014-02-07 10:35:58
Przychodnia godna polecenia, jest wyposażona nowoczesny sprzet medyczny. Na wizytę nie czeka się długo. Chodzę tam już 2 rok i polecam.