Time Pol

Dystrybucja artykułów zegarmistrzowskich, sprzedaż zegarków

Hurt i produkcja zegarów i zegarków
ul. Białobrzeska 29, 02-340 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
602 243 127
Time Pol

Informacje

Opis działalności
Firma Time Pol jest zlokalizowana w Warszawie. Zajmujemy się dystrybucją artykułów zegarmistrzowskich oraz zegarków. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Grażyna Białkowska.
Produkty i usługi
Nasza firma to kompleksowe zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju artykuły do produkcji i naprawy zegarków oraz same zegarki i akcesoria z nimi związane. Posiadamy długą, rodzinną tradycję działalności. Funkcjonujemy aktywnie w branży od ponad trzydziestu pięciu lat. Przez cały ten czas zdobyliśmy zaufanie tysięcy zadowolonych klientów, którzy docenili zarówno wysoką jakość naszych produktów, jak i krótki czas realizacji zamówień.

Nasza oferta to między innymi:

- zegary ścienne
- zegary z kukułką
- paski do zegarków
- baterie do zegarków.

Dodatkowo posiadamy w sprzedaży narzędzia zegarmistrzowskie, wśród których można wymienić dewizkę, emalie do naprawy tarczy czy papier termiczny oraz wiele innych. Znajdą Państwo u nas również części wymienne do zegarków. Nasz asortyment to także mechanizmy, narzędzia, kalkulatory czy budziki. Możemy też zaoferować stacje pogody oraz specjalistyczne książki na temat zegarków i ich budowy.

Nasza hurtownia artykułów zegarmistrzowskich to miejsce, w którym każdy znajdzie dokładnie to, czego potrzebuje. Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu rzetelność, dokładność oraz bezwzględną terminowość przy wysyłaniu zamówień.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń