Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Pióro-Chmielecka

Porady prawne, mediacje i reprezentowanie klientów przed sądami

Adwokaci
ul. Dantyszka 20/31, 02-054 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Pióro-Chmielecka
ul. Dantyszka 20/31, 02-054 Warszawa Ochota, mazowieckie
NIP
1180086681
Telefon
Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Pióro-Chmielecka

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Pióro-Chmielecka w Warszawa
Nazywam się Karolina Pióro-Chmielecka. Jestem adwokatem. Prowadzę Kancelarię Adwokacką w Warszawie. Od ponad 10 lat udzielam pomocy prawnej. Specjalizuję się w prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz pomagam właścicielom przedsiębiorstw działających w różnych branżach.
Produkty i usługi
Pomoc prawna, którą się zajmuję, obejmuje przede wszystkim sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego. Na życzenie klientów udzielam porad prawnych w czasie spotkań, a także telefonicznie i online. Podejmuję się też prowadzenia mediacji i spraw sądowych. W każdym przypadku działam tak, by doprowadzić do choćby częściowego porozumienia.

Oferuję wsparcie w sprawach o separacje i rozwody. Prowadzę sprawy zmierzające do uzyskania rozwodu z orzekaniem o winie i bez orzekania o winie. Ponadto reprezentuję klientów w sporach o podział majątku wspólnego i alimenty. Dzięki mojemu zaangażowaniu możliwe jest zasądzenie alimentów, podwyższenie ich, obniżenie lub uchylenie. Inne zagadnienia, którymi się zajmuję to:
-ograniczenie władzy rodzicielskiej,
-odebranie władzy rodzicielskiej,
-ustanowienie kontaktu z dziećmi,

Zajmuję się ustalaniem terminów kontaktów z dziećmi, działaniem na rzecz zmiany ustalonych wcześniej form kontaktu i ustanowieniem opieki naprzemiennej.

W razie potrzeby przygotowuję pisma sądowe w sprawach rodzinnych oraz gospodarczych. Reprezentuję też klientów przy windykacji należności i przygotowuję umowy, w tym dokumenty sprzedaży.

Proszę o kontakt telefoniczny i mailowy w sprawie porad prawnych i reprezentowania przed sądami - Karolina Pióro-Chmielecka.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Pióro-Chmielecka z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe