Char Electronics Serwis Komputerowy Jacek Charytonowicz

Naprawiamy to, czego inni nie mogą

Serwis komputerów
ul. Dickensa 16/13, 02-382 Warszawa Ochota, mazowieckie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Otwarte całą dobę
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Char Electronics Serwis Komputerowy Jacek Charytonowicz

Informacje

Opis działalności
W Firmie Char Electronics zajmujemy się serwisem komputerowym już od 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a założycielem jest Jacek Charytonowicz. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Firmie Char Electronics działamy już od ponad trzech dekad. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy pochwalić się dużymi umiejętnościami w zakresie serwisu sprzętu komputerowego. Zajmujemy się naprawami i modernizacjami sprzętu. Podczas napraw dbamy o to, by usuwać przyczyny problemów bez niepotrzebnego kasowania danych.

Naprawiamy:

- komputery stacjonarne,
- laptopy,
- notebooki,
- drukarki igłowe,
- drukarki atramentowe,
- drukarki laserowe.

Zajmujemy się również odzyskiwaniem danych z dysków twardych oraz tworzymy Opero Backup, czyli bezpieczeństwo sieciowe polegające na archiwizacji krytycznych danych.

Pracujemy rzetelnie i solidnie, a także terminowo. Realizujemy zlecenia w możliwie najkrótszym czasie uzależnionym od stopnia złożoności problemu.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż materiałów eksploatacyjnych firmy COLOROVO, takich jak atramenty. Udostępniamy licencje zbiorcze OPEN LICENSE komercyjne i edukacyjne. Są to programy użytkowe, które zapewniają łatwe licencjonowanie produktów Microsoft dla firm.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.


Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń