Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Windy Schodowe w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy Państwu nowe i używane windy schodowe dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Marki i specjalizacje

* Krzesełka schodowe
* Używane krzesełka schodowe
* Używane krzesła schodowe
* Krzesełka dźwigowe
* Używane schodołazy
* Wypożyczenie schodołaza
Używane krzesło schodowe

Produkty i usługi

W naszej ofercie znajdują się m.in produkty firmy Acorn Stairlifts, która jest światowym liderem w produkcji wind krzesełkowych. Krzesła dźwigowe firmy Acorn Stairlifts spełniają z powodzeniem swoją rolę w ponad 100 tysiącach domów na całym świecie.

Krzesełko schodowe używane AcornJako zupełną nowość na naszym rynku chcielibyśmy Państwu zaproponować używane krzesła schodowe.
Urządzenia te zostały wyprodukowane w latach 2004-2006, a obecnie zostały zdemontowane i po przeglądzie generalnym oraz wymianie zużytych podzespołów ponownie nadają się do montażu.

Każdy element używanych krzesełek schodowych został dokładnie sprawdzony przez inżynierów firmy Acorn - dzięki temu wiemy, że są one w pełni sprawne i bezpieczne. Siedzisko zostało wymienione na zupełnie nowe przez co nie ma żadnej wizualnej różnicy pomiędzy urządzeniem nowym i używanym.

Dodatkowo, my jako dealer firmy Acorn dajemy na używane krzesła schodowe roczną gwarancję, którą można dożywotnio przedłużyć za jedyne 50 złotych miesięcznie. Gwarancja obejmuje tylko urządzenia, które są montowane przez firmę Windy Schodowe lub firmy przez nią wskazane.

Krzesełka używane posiadamy w rewelacyjnej cenie, a dzięki unikalnemu systemowi naszej sprzedaży z opóźnioną płatnością lub systemowi sprzedaży ratalnej Żagiel mogą je Państwo nabyć na bardzo korzystnych warunkach.

W naszej ofercie znajdą Państwo także krzesła schodowe holenderskiej firmy Otolift - są to urządzenia bardzo funkcjonalne i bezpieczne oraz dobrze komponujące się z wnętrzem domu. Do tego są bardzo konkurencyjne cenowo w porównaniu do innych marek dostępnych na rynku europejskim.

Szczególnej Państwa uwadze możemy polecić krzesełka schodowe na torze krzywoliniowym - urządzenia tego typu produkowane przez firmę Otolift są często wybierane przez naszych klientów i możemy pochwalić się wieloma realizacjami tego typu projektów na obszarze całej Polski.

Certyfikaty

certyfikat rzetelności

Opinie

0/1000
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij