Lampart Group

Usługi detektywistyczne dla osób fizycznych i podmiotów gospodarczych

Agencje detektywistyczne
ul. Grójecka 194/127, 02-390 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lampart Group

Informacje

Opis działalności
Lampart Group to agencja detektywistyczna z siedzibą w Warszawie. Firma działa na rynku od wielu lat i jest największym tego typu biurem na terenie Polski. Zajmuje się prowadzeniem spraw zlecanych zarówno przez podmioty gospodarcze, jak i osoby fizyczne. Firma działa w oparciu o doświadczenie swoich pracowników i nowoczesny sprzęt.
Produkty i usługi
Wieloletnie doświadczenie w branży, szkolenia i korzystanie z najnowszych osiągnięć technologii sprawiają, że agencja detektywistyczna Lampart Group jest tak skuteczna. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i zachowanie konkurencyjnych cen. Biuro zajmuje się m.in. poszukiwaniem osób zaginionych, znajdowaniem osób poszukiwanych listami gończymi oraz szukaniem dowodów winy lub niewinności. Pomoc, jaką świadczy agencja detektywistyczna to także poszukiwanie dowodów zdrady, które można następnie wykorzystać w sądzie oraz windykacja należności, zarówno prywatnych, jak i gospodarczych. Usługi obejmują też wywiad gospodarczy, pozyskiwanie informacji o pracownikach, kontrahentach i firmach, np. o ich majątku, sposobie zarabiania i miejscu zamieszkania. Klienci mogą również zlecić sprawdzanie pomieszczeń, pojazdów i urządzeń mobilnych pod kątem programów i urządzeń szpiegujących. Ważnym punktem oferty Lampart Group jest też ochrona, w tym:
-ochrona osobista,
-ochrona obiektowa,
-ochrona stacjonarna,
-ochrona mobilna,
-konwojowanie.

Firma zajmuje się też udzielaniem porad prawnych. O tych i innych usługach świadczonych przez Lampart Group można przeczytać na stronie internetowej. Kontakt z biurem najlepiej nawiązać mailowo albo telefonicznie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe