Zakład Pogrzebowy Jakubisiak

Usługi pogrzebowe
ul. Grójecka 19 /25, 02-021 Warszawa Ochota, mazowieckie
(2 opinie) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
Telefon
(22) 435 99 56

Informacje

Siedzibą Zakład Pogrzebowy Jakubisiak jest Warszawa w województwie mazowieckim. Działalność firmy koncentruje się na branży Usługi pogrzebowe.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Zakład Pogrzebowy Jakubisiak, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: biuro@jakubisiak.pl lub telefon: (22) 435 99 56
Adres wykonywania działalności przez Zakład Pogrzebowy Jakubisiak to ul. Grójecka 19 /25, 02-021 Warszawa. Chcąc spotkać się osobiście, z właścicielem firmy możesz posłużyć się współrzędnymi GPS adresu jej siedziby: [kopiuj]
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Zakład Pogrzebowy Jakubisiak oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
M
S
Milena Sobiecka
Pogrzeb organizowany był przez Zakład pogrzebowy Jakubisiak 11.09.2019 r na cmentarzu w Grabowie. W tym miejscu chciałam podziękować za fachową pomoc, która została Mi okazana na każdym etapie począwszy od biura po sam pogrzeb. Panie wsłuchane w moje potrzeby wszystko zorganizowały w sposób sprawny i bez żadnych komplikacji. Panowie obsługujący pogrzeb idealnie przygotowani na każdą sytuację - potrzebne były 3 sztalugi, dla nich nie ma problemu, doniesione do kościoła w 2 minuty. W imieniu całej rodziny dziękuję za organizację i obsługę tak ważnej dla Nas uroczystości pogrzebowej.
A
Andrzej
Dziękuję za Waszą Pomoc i polecam w 100%
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.