Korpyta & Becker sp. z o.o.

Serwis kotłów i pieców gazowych, instalacje gazowe oraz obsługa nieruchomości

Instalacja i serwis ogrzewania
ul. Grójecka 34, 02-308 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Korpyta & Becker sp. z o.o.
ul. Grójecka 34, 02-308 Warszawa Ochota, mazowieckie
Telefon
Korpyta & Becker sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Korpyta & Becker sp. z o.o. w Warszawa
Firma Korpyta & Becker oferuje serwis kotłów, pieców gazowych, instalacji hydraulicznych, elektrycznych oraz CO. Poza tym zajmujemy się obsługą nieruchomości i podnoszeniem ich wartości. Działamy na rynku od wielu lat. Jesteśmy firmą z tradycjami, a nasza siedziba zlokalizowana jest w Warszawie.
Produkty i usługi
Firma Korpyta & Becker posiada wieloletnią tradycję. Posiadamy spore doświadczenie, które pozwala nam na świadczenie usług wysokiej jakości. Głównie zajmujemy się obsługą nieruchomości w zakresie technicznym oraz księgowym. Zajmujemy się także montażem i serwisem instalacji gazowych.

Oferujemy montaż i serwis takich urządzeń jak:
- kotły i piece gazowych,
- instalacje gazowe,
- instalacje wodno-kanalizacyjne,
- instalacje elektryczne,
- urządzenia gastronomiczne.

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem firmy TERMET, serwisujemy wszystkie marki kotłów. Nasi pracownicy to odpowiednio wykwalifikowane osoby. Potrafimy odpowiednio zadbać o nieruchomości czy instalacje gazowe. Posiadamy wszelkie specjalistyczne sprzęty, które ułatwiają pracę. Dbamy o Państwa bezpieczeństwo, dlatego bez zwłoki ruszamy do objętej awarią instalacji gazowej czy elektrycznej.

Zajmujemy się administrowaniem i zarządzaniem nieruchomościami. Współpracujemy ze Wspólnotami Mieszkaniowymi i spółdzielniami. Do nakresu naszych obowiązków należy:
- obsługa techniczna budynków,
- obsługa rachunkowa budynków,
- prowadzenie spraw finansowych,
- prowadzenie spraw księgowych,
- zarządzanie najmem,
- inwestycje w nieruchomości.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby w Warszawie czy strony internetowej - firma Korpyta & Becker.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń