Maas Projekt Sp. z o.o.

Projekty domów, wnętrz i budynków użyteczności publicznej

Biura architektoniczne
ul. Grójecka 43/12a, 02-031 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 875 95 20
Maas Projekt Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Maas Projekt to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem obiektów użyteczności publicznej. Siedziba zakładu znajduje się w Warszawie. Firma świadczy swoje usługi już od 2010 roku.
Produkty i usługi
Właściwe zaprojektowanie domu oraz wnętrza pozwala cieszyć się indywidualnym i nowoczesnym budynkiem. Biuro architektoniczne Maas Projekt współpracuje zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i z właścicielami dużych przedsiębiorstw. Firma projektuje budynki użyteczności publicznej takie jak szkoły, czy urzędy. Dla swoich Klientów zakład wykona projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

Klienci współpracujący z firmą mają ciągły wgląd do tworzonego projektu. Ich prośby zostają uwzględniane w trakcie realizacji zlecenia. Mass Projekt jest w stanie stworzyć budynki dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Zaprojektowane biura i domy mogą zostać wykonane zarówno w nowoczesnym stylu, jak i stylu wybranym przez Klienta.

Przedsiębiorstwo wykona na Państwa prośbę projekty między innymi takich budowli jak:

- lokale i restauracje,
- przedszkola i szkoły,
- apartamenty i hotele,
- wille.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia siedziby biura architektonicznego w Warszawie. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń