Maksyma

Oferujemy szeroki wybór książek edukacyjnych

Księgarnie
ul. Grójecka 79, 02-094 Warszawa Ochota, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(22) 659 39 38
Adres korespondencyjny
ul. Grójecka 79, 02-094 Warszawa Ochota, mazowieckie

Informacje

Opis działalności
Księgarnia Maksyma znajduje się w Warszawie. Osobą decyzyjną jest Elżbieta Myrcha. Zajmujemy się sprzedażą podręczników szkolnych, lektur, zeszytów ćwiczeń i wiele innych.
Produkty i usługi
Nasza księgarnia Maksyma oferuje sprzedaż książek edukacyjnych. Istniejemy na rynku od 1999 roku, posiadamy więc duże doświadczenie oraz wiedzę na temat książek.

Możemy Państwu zaoferować:
- podręczniki szkolne,
- książki językowe
- słowniki
- zeszyty ćwiczeń.

Oferujemy słowniki językowe, terminów literackich, ortograficzne, branżowe i wiele innych. Posiadamy książki językowe z j.angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego.

Ponadto sprzedajemy też lektury i pomoce naukowe. W naszej ofercie znajdą też Państwo zbiory zadań, repetytoria, opracowania lektur, atlasy i testy.

Prowadzimy również skup i sprzedaż podręczników używanych.
Podręczniki zamówione do naszej księgarni sprowadzamy w krótkim czasie. Nasze książki pochodzą z wydawnictw takich jak WSIP, LONGAMAN, OXFORD.

Bogate doświadczenie w branży pomaga nam na doradztwo najwyższej jakości. Jesteśmy obeznani ze światem książek. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami. Stale poszerzamy ofertę, tak by Klienci znaleźli u nas coś dla siebie.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń