Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej

Pomoc prawna w pełnym zakresie

Radcy prawni
ul. Szczęśliwicka 27a/3, 02-323 Warszawa Ochota, mazowieckie
Poniedziałek 09:00 - 17:30
Wtorek 09:00 - 17:30
Środa 09:00 - 17:30
Czwartek 09:00 - 17:30
Piątek 09:00 - 17:30
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej
ul. Szczęśliwicka 27a/3, 02-323 Warszawa Ochota, mazowieckie
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej w Warszawa
Kancelaria radcy prawnego dr Małgorzaty Maliszewskiej oferuje swoim klientom doradztwo prawne w pełnym zakresie. Biuro zlokalizowane jest w Warszawie. Radca zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty.
Produkty i usługi
Głównym profilem działalności jest doradztwo prawne w pełnym zakresie. Kancelaria radcy prawnego dr Małgorzaty Maliszewskiej zajmuje się sporządzaniem opinii prawnych, udzielaniem porad, przygotowywaniem pism procesowych oraz reprezentacją Klientów w postępowaniach sądowych. Działa w tym zakresie od półtorej dekady. Do podstawowych czynności wykonywanych przez radców wchodzi obsługa prawna osób fizycznych i przedsiębiorców. W zakres obowiązków wchodzą między innymi:

- odszkodowania od ubezpieczycieli,
- renta z tytułu wypadku,
- alimenty,
- rozwody,
- dochodzenie roszczeń z niezapłaconych faktur,
- postępowanie egzekucyjne,
- naruszenie dóbr osobistych.

Kancelaria pomaga w przypadkach związanych z wydziedziczeniem, szkodami kradzieżowymi i pożarowymi oraz odwołaniami od decyzji o skreśleniu ze studiów. Do zadań radców prawnych należą takie umowy transportowe, utrata pracy, ustalenie prawa do świadczeń przedemerytalnych oraz odwołanie od decyzji administracyjnych. Działania obejmują dokumenty organizacyjne w spółkach, odwołania od naliczania czesnego za naukę, zniesienie współwłasności, a także pozbawienie władzy rodzicielskiej i zabezpieczenia płatności alimentów.

Więcej informacji szczegółowych informacji na temat oferty znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań czy wątpliwości zachęca się do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Radcy Prawnego Dr Małgorzaty Maliszewskiej z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
białobrzeski, grodziski, grójecki, piaseczyński, pruszkowski, przysuski, Radom, radomski, warszawski zachodni, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe