Robert Węglicki Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Prace wykończeniowe i remontowe w domach i mieszkaniach

Wykończenia wnętrz
ul. Posag 7 Panien 12/74, 02-496 Warszawa mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Robert Węglicki Kompleksowe Wykończenia Wnętrz
ul. Posag 7 Panien 12/74, 02-496 Warszawa mazowieckie
Telefon
Robert Węglicki Kompleksowe Wykończenia Wnętrz

Informacje

Opis działalności firmy Robert Węglicki Kompleksowe Wykończenia Wnętrz w Warszawa
Kompleksowe Wykończenia Wnętrz to firma prowadzona przez Roberta Węglickiego. Działa od 2015 roku na terenie województwa mazowieckiego, przede wszystkim na zlecenie osób fizycznych. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.
Produkty i usługi
Kompleksowe Wykończenia Wnętrz to firma wykonująca zlecenia przede wszystkim na terenie Warszawy i jej okolic. Zajmuje się pracami wykończeniowymi oraz remontami w domach, mieszkaniach i innych obiektach. Zapewnia wysoką jakość, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Przykładem wykonywanych przez firmę prac jest wykańczanie łazienek, w których m.in. oferowany jest biały montaż. Oznacza to podłączanie wanien, umywalek, pryszniców i toalet do sieci wodno-kanalizacyjnej. Firma wykonuje też kafelkowanie ścian i podłóg, montaż parawanów prysznicowych i wykonywanie oświetlenia. W ramach kompleksowej oferty montowane są również szafki i elementy dekoracyjne. Kompleksowe Wykończenia Wnętrz mają też doświadczenie w takich pracach jak:
-gładzie gipsowe,
-prace murarskie,
-usługi tynkarskie,
-malowanie,
-tapetowanie,
-gipsowanie.

Firma stawia ponadto ścianki kartonowo-gipsowe aranżując przestrzeń w pomieszczeniach i montuje podwieszane sufity. Dodatkowo zajmuje się instalacją parapetów i grzejników oraz układaniem paneli podłogowych i parkietów.

Więcej informacji o usługach wykończeniowych realizowanych przez firmę można uzyskać dzwoniąc albo pisząc e-maila. Warto też odwiedzić profil na FB, gdzie znajduje się wiele zdjęć wykonanych zleceń.
Zasięg działania
Firma Robert Węglicki Kompleksowe Wykończenia Wnętrz z Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń