"Metal Element" Piotr Bujalski w Panoramie Firm

"Metal Element" Piotr Bujalski

Skup złomu i metali kolorowych - Warszawa.

ul. Krakowiaków 68 /70(wjazd od ul. Przedpole)
02-255 Warszawa, woj. mazowieckie
Informacje

Opis działalności

Firma Metal Element, znajdująca się w Warszawie, oferuje skup złomu i metali kolorowych. Zapewniamy rzetelną kwalifikacje złomu i atrakcyjne ceny. Zapraszamy do współpracy.

O nas

Firma Metal Element, mająca swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Przedpole 1 (dojazd od ul. Krakowiaków oraz od ulicy Łopuszańskiej), oferuje skup złomu i metali kolorowych. Nasza firma dynamicznie się rozwija dostosowując się do wymagań rynku w zakresie odzysku surowców wtórnych i złomu.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie służą Państwu fachowym doradztwem. Jako profesjonaliści jesteśmy wyposażeni w profesjonale wagi najazdowe, które zapewniają nam szybkie i dokładne ważenie złomu każdego rodzaju. Posiadamy także specjalistyczny sprzęt, który umożliwia sprawny przerób i sortowanie złomu.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz kompleksową obsługę. Naszym klientom zapewniamy transport złomu, który jest dużym ułatwieniem, zwłaszcza przy nietypowych gabarytach. Odbieramy złom spod wskazanego adresu, co umożliwia Państwu zaoszczędzenie czasu. Pojazdy przystosowane są do przewożenia nawet dużych ilości złomu.

Produkty i usługi

Oferujemy między innymi:
- skup złomu,
- skup metali kolorowych,
- skup miedzi,
- skup cynku,
- skup żeliwa,
- skup aluminium,
- skup akumulatorów,
- skup kabli elektrycznych.

Naszym klientom zapewniamy uczciwość handlową oraz atrakcyjne ceny skupu złomu i innych surowców. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz kompleksową obsługę i fachowe doradztwo.

Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, spółdzielni mieszkaniowych i klientów indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Krakowiaków 68 /70(wjazd od ul. Przedpole)
02-255 Warszawa, woj. mazowieckie