Paweł Zdzieborski Usługi Pogrzebowe Lethe

Konkurencyjne ceny usługi, niskie ceny dla klientów z Panoramy Firm.

Usługi pogrzebowe
ul. Floriańska 6 lok. U1, 03-707 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Otwarte całą dobę
(30 opinii) napisz opinię

Kontakt

Telefon
500 253 842
500253842
kontakt@lethewarszawa.pl
502832474
222478185
Adres korespondencyjny
ul. Floriańska 6 lok. U1, 03-707 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie

Informacje

O nas
Naszym priorytetem od początku była domena rzetelnej firmy pogrzebowej.
Opis działalności
Jako jedyny zakład w Warszawie kredytujemy pogrzeb w ramach zasiłku ZUS i ewe.dopłatę rozk. na raty. W naszych zakładach pogrzebowych jest możliwość płacenia kartą VISA I MASTER CARD Świadczymy usługi w kraju i zagranicą, do każdej zleconej nam usługi podchodzimy indywidualnie, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 H na dobę 7 dni w tygodniu, po to by ostatnia droga dla Państwa bliskiej osoby, była godna i pełna dostojeństwa.
Produkty i usługi
Tanie, solidne i profesjonalne usługi pogrzebowe.

Usługi gwarantujemy w konkurencyjnych i niskich cenach.

Jako jedyny zakład w Warszawie kredytujemy pogrzeb w ramach zasiłku ZUS i ewentualną dopłatę rozkładamy na raty.
Świadczymy usługi w kraju i zagranicą, do każdej zleconej nam usługi podchodzimy indywidualnie, jesteśmy do państwa dyspozycji 24 H na dobę 7 dni w tygodniu, po to by ostatnia droga dla państwa bliskiej osoby, była godna i pełna dostojeństwa.
Naszzakład posiada wykwalifikowaną bazę pracowników, którzy prezentują się zawsze schludnie oraz prezentują swoją postawą godne pożegnanie nam bliskiej osoby zmarłej Posiadamy samochody do uroczystości Mercedesy Vito.

Gwarantujemy transport dla rodziny i przyjaciół zmarłej/go - autokary, minibusy.

Mamy doświadczenie w prowadzeniu uroczystości pogrzebowych i dlatego organizujemy je kompleksowo, od wyrobienia aktu zgonu po wszelkie formalności pogrzebowe wraz z pochowaniem na cmentarzu. Jeśli państwo poprosicie nas to, również możemy zorganizować konsolacje (stypę po pogrzebową) dla najbliższej rodziny.

Posiadamy kaplicę pogrzebową na terenie Warszawy:
- Międzylesie,
- Bielany,
- Grochów,
- Praga Północ.

Jeżeli z jakiejkolwiek przyczyny nie są Państwo w stanie dojechać do naszego biura lub po prostu wolą Państwo załatwić wszystkie sprawy związane z pogrzebem w domowym zaciszu, z chęcią do Państwa przyjedziemy, gdyż dysponujemy również biurem mobilnym.
Zależy nam by klient był zadowolony z naszej usługi, gdyż działamy profesjonalnie i komfortowo dla każdego klienta.

Nasza firma prowadzi kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych:
- katolickiej,
- świeckiej,
- prawosławnej,
- charakterystycznej dla innych wyznań,
- tradycyjnie z trumną lub urną z kremacją.
Marki i specjalizacje
W ramach naszych usług proponujemy Państwu:
- bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego, różnice wypłacając przed ceremonią pogrzebową
- reprezentowanie Państwa w Urzędach w celu dopełnienia wszelkich formalności
- szeroki wybór trumien i urn
- drukowanie i zamieszczanie klepsydr w miejscach do tego wyznaczonych
- umieszczenie nekrologu w prasie
- kremacje
- przygotowanie wieńców i wiązanek
- transport oraz obsługę pogrzebową zwłok i prochów na terenie całej Polski
- kremacje.
Certyfikaty
Rzetelna firma, certyfikat uczciwości,Telefon tajemniczego klienta.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

(30 opinii) napisz opinię
K
klient
zrobili nam piękny wieniec na pogrzeb. Duży, z mnóstwem świeżych kwiatów. Do tego szybko się z tym uwinęli kiedy zgłosiliśmy się do nich niemal w ostatnim momencie.
G
gość
Zakład ma rozbudowaną ofertę oraz niezłe ceny, generalnie to zajmą się wszystkim jeśli nie ma się głowy do organizacji pogrzebu i stypy
P
Paty
korzystaliśmy w zeszłym miesiącu z ich usług. Polecam, wszystkim zajęli się profesjonalnie
M
Matka
Pragnę podziękować z całego serca właścicielem Zakładu Pogrzebowego LETHE mieszczącego się przy ul Jagiellońskiej vis a vis teatru Baj za pełne godności, wrażliwości i szacunku zorganizowanie ostatniego pożegnania oraz odprowadzanie w miejsce wiecznego spoczynku mojego ukochanego syna ŚP Adriana Kotowskiego.
J
Julian
Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Są pomocni, wyrozumiali i pomogą w doborze odpowiedniej trumny. Powiedzą co i jak, o czym należy pamiętać przy organizacji pogrzebu. No i powiedzą kilka słów otuchy. Polecam!
K
Kornek
Firma z ogromnym doświadczeniem w branży. W naszym przypadku ich pomoc okazała się wręcz nieoceniona bowiem musieliśmy sprowadzić ciało zmarłego z Francji. To własnie Lethe się wszystkim zajęło. Dziękujemy...
M
Monisia
To jest zakład pogrzebowy wart polecenia. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami o Lethe. My również korzystaliśmy z ich usług i wszystko poszło sprawnie.
M
Maria
Polecam, są pomocni, uczciwi i jeszcze tacy empatyczni!!!
G
gość
Ludzie z Lethe zajęli się sprowadzeniem ciała z Francji naszego wujka. Zajęli sie wszystkimi zgodami, transportem itp. Dzięki nim wujek został wrócił do Polski szybko. Już nie mówiąc o tym, że my nie mieliśmy głowy do tego wszystkiego gdyż ta śmierć była dla nas całkowity zaskoczeniem :(
A
agnieszka
Usluga organizacji pogrzebu wykonana idealnie, wszystko poszło zgodnie z planem. Ceny przystępne.
G
gość
w tej branży niezwykle ważne jest połączenie profesjonalizmu z takim wyczuciem i empatią w stosunku do klienta. I oni to gwarantują
E
Emil
Zdecydowanie polecam zakład pogrzebowy Lethe. W Warszawie chyba nie ma podobnego, który oferuje tak kompleksowe usługi, a przy tym ceny ma przystępne. Do tego jeszcze pracownicy sa bardzo uprzejmi to wiele ułatwia.
G
gość
oprócz organizacji pogrzebu oferują także ogromne wsparcie, co jest najważniejsze w tym czasie. Trzeba przyznać że mają odpowiednie podejście do klienta, są taktowni i empatyczni
U
użytkownik
No, zasłużone 5 gwiazdek. Full opcja jeśli chodzi o usługi związane z organizacją pogrzebu oraz stypy. Do tego wszystkiego mają naprawdę okazyjne ceny jak na Warszawę. A obsługa jest bardzo miła i to zwróciło moją szczególną uwagę
G
gość
szczerze polecamy, bardzo nam pomogli
A
Antoni
Ja chciałbym bardzo podziękować za profesjonalne zajęcie się pogrzebem bliskiej mi osoby, od początku do końca. Byliście dla nas ogromnym wsparciem i pomocą w tym trudnych chwilach.
W
Werka
polecam Lethe, zajmą się organizacją pogrzebu profesjonalnie i cała ceremonia będzie na poziomie
A
Andrzej
Lethe to chyba najlepszy zakład pogrzebowy w okolicy. Przede wszystkim podchodzi do klienta kompleksowo. Nie oferują jedynie trumien, wieńców i usług związanych z pogrzebem, ale można też liczyć na ich wsparcie. Naprawdę dobrze mieć taką firmą przy sobie w tak ciężkim momencie
K
Klient
Profesjonalnie, obsługa z wyczuciem. Ceny także okej.
L
Luk
Pomogli mi przy sprowadzeniu zwłok z zagranicy. Wzięli na siebie całą dokumentację i formalności, pomogli przy transporcie. A następnie przy organizacji pogrzebu. Byli ogromnym wsparciem psychicznym.
I
iki
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu. Zakupiłam u nich przepiękne wieńce oraz kwiaty, które stanowiły naprawdę estetyczną oprawę. Do tego służyli dużym wsparciem podczas formalnosci.
A
aneta
Lethe, to zakład pogrzebowy nastawiony na klienta, któremu chce pomóc w tych ciężkich chwilach. Mają szeroki zakres usług, przy tym można też liczyć na bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego co jest wygodnym rozwiązaniem. Pracownicy są uprzejmi i pomocni.
L
Lukas
Profesjonalnie, z wyczuciem, można na nich liczyć przy organizacji pogrzebu. A do tego wszystkiego mają rozsądne ceny.
M
M
Magda Ms.
Byli z nami w tych trudnych chwilach. Naprawdę wiedzą jak podejść do człowieka. Bardzo im za to dziękuję.
M
K
Maja K.
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie LETHE. W tych jakże dla mnie ciężkich chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne. Jeżeli kiedyś znowu przyjdzie mi organizować pogrzeb kogoś z rodziny, to na pewno wybiorę ponownie tą firmę.
E
M
Ewa M
Pragnę podziękować zakładowi pogrzebowemu; LETHE; za profesjonalną obsługę w chwili dla mnie bardzo ciężkiej, kiedy żegnamy się w bólu osobą najbliższą. Firma, która prowadzi przez tą ciężką ostatnią drogę zasługuje na wielkie podziękowania za profesjonalną obsługę, kulturę i oddanie. Podziwiam kierownictwo firmy za otwarte serca i łączenie się w bólu z rodziną zmarłej osoby. Ludzi tej firmy, zasługują na wyróżnienie w ich ciężkiej pracy. Są to ludzie, dla których nie są najważniejsze sprawy finansowe, ale żal po zmarłej osobie. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm. Polecam tę firmę, aby łatwiej przejść przez drogę z pożegnaniem się z osobą kochaną. Dziękuję za wszystko. EWA M.
L
lechu
polecam
S
T
Stanisław T.
Witam, Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za wspaniałą organizację pogrzebu mojego taty. Wszystko było dokładnie tak jak miało i tak jakby sobie życzył mój tato. Państwa profesjonalne podejście pozwoliło mnie i mojej rodzinie odrobinę złagodzić ból po tej wielkiej dla nas stracie i za to jeszcze raz Państwu dziękuję. Nie chciałbym już nigdy musieć korzystać z Państwa usług, ale jeżeli los zdecyduje inaczej to mogą być Państwo pewni, że ponownie zwrócę się do Państwa. Z wyrazami szacunku
L
Lucyna
Bardzo dziękujemy Państwa Firmie, która w najtrudniejszych dla nas dniach, po śmierci naszej Mamy Zofii, pomogła nam zorganizować ceremonię pogrzebu. Firma wykonała to w sposób bardzo solidny, dokładnie tak, jak Właściciel Firmy nam to obiecał. Panowie wykonywali usługę w sposób bardzo dyskretny. Dostarczono piękne, świeże kwiaty. Jesteśmy wdzięczni za elegancką i profesjonalną obsługę. Lucyna
W
Waldemar
Nienaganna organizacja, znakomite doradztwo, spokój oraz profesjonalizm, tak można i trzeba określić usługi domu pogrzebowego LETHE Waldemar Banaszkiewicz