Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Organizacja pochówków w obrządku religijnym i świeckim

Usługi pogrzebowe
ul. Floriańska 6 U1, 03-707 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(89 opinii) napisz opinię
Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski
ul. Floriańska 6 U1, 03-707 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
NIP
1132386014
Telefon
Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Informacje

Opis działalności firmy Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski w Warszawa
Lethe to zakład pogrzebowy z Warszawy, założony w 2013 roku. Firma prowadzona przez Pawła Zdzieborskiego jako jedyna w stolicy koszty przewyższające zasiłek rozkłada na raty. Oferuje też możliwość płatności kartami płatniczymi. Kompleksowo organizuje zarówno pochówki wyznaniowe, jak i świeckie.
Produkty i usługi
Lethe usługi pogrzebowe świadczy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu zakład pogrzebowy oferuje pomoc w godnym pożegnaniu Państwa bliskich. Pracownicy firmy zajmują się formalnościami, poczynając od aktu zgonu, a kończąc na zakupieniu miejsca na cmentarzu. Ponadto zajmują się transportem zmarłych karawanami. Zmarli są przewożeni do zakładu pogrzebowego, gdzie w chłodni oczekują na pochówek. Firma dysponuje na terenie stolicy kaplicami w takich miejscach jak:
- Międzylesie,
- Bielany,
- Grochów,
- Praga Północ.

Kompleksowa oferta pogrzebowa obejmuje organizację uroczystości w formie świeckiej oraz w obrządkach katolickim, świeckim, prawosławnym i w innych wyznaniach. Pogrzeby organizowane są w formie tradycyjne oraz urnowej. Z tego powodu firma prowadzi sprzedaż takich produktów funeralnych:
-trumny sosnowe,
-trumny dębowe,
-trumny dziecięce,
-trumny kremacyjne,
-trumny włoskie,
-urny kamienne,
-urny metalowe,
-urny ceramiczne,
-urny drewniane.

W sprzedaży znajdują się też krzyże i tabliczki natrumienne.

Lethe zapewnia również kwiaty w formie stroików, wieńców i wiązanek na pogrzeby oraz zajmuje się organizacją oprawy muzycznej, np. zatrudnia skrzypka.

Oferuje też transport dla żałobników i pomoc w organizacji stypy.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez zakład jest drukowanie i zawieszanie klepsydr oraz umieszczanie w prasie nekrologów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach pogrzebowych świadczonych przez Lethe. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową albo zadzwonić. Firma działa przez całą dobę.
Zasięg działania
Firma Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, żyrardowski

Opinie

(89 opinii) napisz opinię
M
maniek
Działają 24/7 i mają przystępne ceny. Mają w ofercie różne usługi i Lethe działa kompleksowo. Mogą się zająć wszystkich od A do Z - profesjonalnie.
M
Magda
Zadbają o ceremonię pogrzebową w każdym aspekcie. Mają kompleksową ofertą i pogrzeb mogą sami właściwie zrealizować niemal w całości. Jest to bardzo komfortowe że wszystkim zajmuje się jedna firma.
A
Adam
Zakład Lethe zajął się kremacją zwłok naszej bliskiej, zmarłej osoby. U nich też kupiliśmy urnę. Bardzo się przyłożyli ze wszystkim, pomogli nam i wspierali nas.
D
Diana
Potwierdzam pozytywne opinie. 5 gwiazdek
A
anonim
Każdy szczegół ceremonii był z nami uprzednio ustalany. Nic nie działo się bez naszej wiedzy, a ceny za usługi były od początku jawne i klarowne. To jest uczciwy zakład pogrzebowy i pracują tutaj fantastyczni ludzie.
M
Maja
Kwiaty i wieńce mają przepiękne. Długo się trzymają i prezentują się fantastycznie. Jeśli ktoś szuka miejsca, gdzie można kupić wieniec pogrzebowy to polecam właśnie Lethe.
P
Paweł
Organizacja pogrzebu to nie jest nic przyjemnego. Dlatego warto to zlecić Lethe i samemu skupić się na żałobie. Oni wszystkim się zajmą perfekcyjnie.
O
Orijoc841
Zapewniają wsparcie i pomagają w załatwieniu wszelkich formalności. Godni zaufania i polecenia.
K
Kenny
Mają takie ludzkie, empatyczne podejście. Jestem im za to wdzięczny i to jest bardzo ważne w tej branży. Miałem okazję korzystać z usług Lethe i mimo ciężkiej sytuacji to czułem, że mogę na nich liczyć.
E
Ewelineczka220
Jeśli szukacie sprawdzonego zakładu pogrzebowego, koniecznie wybierzcie się do Lethe. Pełna satysfakcja gwarantowana.
A
Ada
Moge z czystym sumieniem wystawić pozytywną opinię. Są bardzo empatyczni, kontaktowi oraz chcą pomóc swoich klientom. Pomagają ze wszystkim!
I
ILONA
Zamawiałam u nich wieniec na pogrzeb i to było niemal na ostatnią chwilę. Poszli mi na rękę, udało im się znaleźć czas i zrobili przepiękną wiązankę. Bardzo dziękuję :) Będe was polecała dalej.
X
xxx
Jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak podchodzą do swoich klientów. Empatia, takt, chęć pomocy - to ich najlepiej opisuje.
A
Ari_gigi
Zajęli się zorganizowaniem pogrzebu mojego wuja. Nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń co do współpracy i przebiegu samej ceremonii.
M
Marek
Pracują tutaj niesamowici ludzie. Serdeczni, empatyczni, chcący autentycznie pomóc klientowi. To są odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach.
P
Pęczyński
To zorganizowany i doświadczony zespół. Są w stanie szybko zorganizować pogrzeb i załatwić wszelkie formalności. Bardzo dobrze oceniam współpracę z nimi
S
Szuxegafeda
Pomogli nam uzyskać zasiłek pogrzebowy. Jesteśmy im wdzięczni za całą okazaną pomoc.
Z
Zośka
Bardzo dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu.
E
Ewelina
*****
I
Irocenyn
Okazali nam pełne wsparcie i zrozumienie. Jeżeli zajdzie taka konieczność, na pewno ponownie skorzystamy z ich usług.
Z
Zośka
Usługa wykonana profesjonalnie i na wysokim poziomie, polecam
A
Anka
Ludzie z lethe zajęli się sprowadzeniem z Włoch ciała naszego wujka. Bardzo szybko to zrobili i jeszcze zajęli się dokumentacją oraz formalnościami z tym związanymi.
T
Tomaszek_301
Organizacja ceremonii pogrzebowej na najwyższym poziomie. Warto było się z nimi skontaktować.
I
Iza
wieniec był naprawdę bardzo ładny, kwiaty bardzo długo wytrzymały
A
Agata
Pracownicy sa niezwykle empatyczni i kierują krok po kroku co i jak. Są cierpliwi, pomocni oraz mają ogromną wiedzę z "branży". Doradzą w kwestii doboru urny czy trumny.
N
Nralev
Do skorzystania z ich usług skłoniły mnie pochlebne opinie znajomych. Ja również śmiało ich polecam.
D
Damian
Mają u siebie spory wybór urn i trumien. Jest w czym wybierać. My tutaj kupiliśmy bardzo klasyczną, ale elegancką trumnę dla dziadka.
K
Kamila
Firma jakich mało. Świadczą kompleksowe usługi zachowując przy tym profesjonalizm i takie empatyczne podejście do klienta. Powierzając im sprawy pogrzebowe nie trzeba się o nim martwić.
M
Malpeczka_mala
Najlepszy zakład usług pogrzebowych. Fachowa, kompleksowa obsługa. Wszystkim się zajęli.
J
Jurek
Sprowadzili dla nas ciało naszego Taty z Niemiec. Dziękujemy! My sami nie potrafilibyśmy się tym zająć.
M
Mariusz
Pogrzeb to smutne wydarzenie, ale firma Lethe postarała się i był dokładnie taki, jak to sobie zażyczył w ostatniej woli zmarły.
L
LILKA
Empatyczni, pomocni i sprawnie działają. Jak się im zleca zorganizowanie pogrzebu to można mieć pewność, że wszystko będzie zrobione na tip top.
A
Andrzej
Mocno polecam, bo to najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Zajmą się wszystkim od początku od końca. A ich oprawa kwiatowa jest przepiękna.
M
Mariola
Zorganizowali godne pożegnanie bliskiej mojemu sercu osoby. Dziękuję.
K
klient
Dzięki nim było nam łatwiej przejść przez ten cały proces związany z organizacją pogrzebu, stypy oraz smutku i żalu. Otrzymaliśmy od nich ogromne wsparcie nie tylko z w kwestiach pogrzebowych, ale też emocjalnie.
M
marek
Zdecydowanie polecam usługi Zakładu Lethe. Po prostu są uczciwi i wszystko dopną na ostatni guzik.
M
Magda
Pomogli z wszystkimi formalnościami pogrzebowymi. Dziękuję.
P
I
R
Przyjaciele i rodzina
Zakład pogrzebowy Lethe to sami profesjonaliści. Dziękujemy za takie sprawne sprowadzenie ciała naszego przyjaciela z Niemiec. My sami nie wiedzielibyśmy jak sie za to wziąć. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu rodziny i przyjaciół.
M
michal
To jest firma która dba o swoich klientów. Naprawde mogliśmy liczyć na ich doradztwo w niemal każdej kwestii jeśli chodzi o organizację pogrzebu.
G
Grzegorz
Wszystkie usługi firma pogrzebowa Lethe wykonała z zachowaniem najwyższego szacunku dla zmarłego.
M
Mimka
Zasługujecie na medal! Pogrzeb rozganizowany z klasą.
A
K
Anna Karolina
w ciemno można im zlecić organizacje pogrzebu, to są prawdziwi profesjonaliści i najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie
J
Jan
Mili i kulturalni pracownicy. Wiedzą jak się zachować w obliczu śmierci.
P
Pawel
Najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie!!! I mam tu na myśli wszystko: od oferty, przez stosunek pracowników do klienta, aż wreszcie realizację pogrzebu.
J
K
Justyna Ksit
Szanowni Panowie, tą drogą przekazuję serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Firmy Lethe, a szczególnie Panu Edwardowi i Panu Pawłowi, za doskonałą organizację pogrzebu mojego Taty Ireneusza Dyrka, za pełen profesjonalizm, kulturę i życzliwość.
E
Emil
Dziękuję za przygotowanie pięknej ceremonii pogrzebowej. Była dokładnie taka, jak to sobie moja Żona wymarzyła.
S
Sara
Po prostu polecam i wystawiam pozytywną opinię. Karawana była punktualnie, a panowie zachowywali się jak profesjonaliści. Czysta klasa!!!
P
Pyra
mam o nich jak najlepsze zdanie. Przygotowali oprawę kwiatową na pogrzeb naszej cioci. Kwiaty, wieńce - pięke kompozycje.
G
gość
sprowadzili ciało naszego kolegi z Włoch, dziękujemy
K
klient
zrobili nam piękny wieniec na pogrzeb. Duży, z mnóstwem świeżych kwiatów. Do tego szybko się z tym uwinęli kiedy zgłosiliśmy się do nich niemal w ostatnim momencie.
G
gość
Zakład ma rozbudowaną ofertę oraz niezłe ceny, generalnie to zajmą się wszystkim jeśli nie ma się głowy do organizacji pogrzebu i stypy
P
Paty
korzystaliśmy w zeszłym miesiącu z ich usług. Polecam, wszystkim zajęli się profesjonalnie
M
Matka
Pragnę podziękować z całego serca właścicielem Zakładu Pogrzebowego LETHE mieszczącego się przy ul Jagiellońskiej vis a vis teatru Baj za pełne godności, wrażliwości i szacunku zorganizowanie ostatniego pożegnania oraz odprowadzanie w miejsce wiecznego spoczynku mojego ukochanego syna ŚP Adriana Kotowskiego.
J
Julian
Bardzo dobry kontakt z pracownikami. Są pomocni, wyrozumiali i pomogą w doborze odpowiedniej trumny. Powiedzą co i jak, o czym należy pamiętać przy organizacji pogrzebu. No i powiedzą kilka słów otuchy. Polecam!
K
Kornek
Firma z ogromnym doświadczeniem w branży. W naszym przypadku ich pomoc okazała się wręcz nieoceniona bowiem musieliśmy sprowadzić ciało zmarłego z Francji. To własnie Lethe się wszystkim zajęło. Dziękujemy...
M
Monisia
To jest zakład pogrzebowy wart polecenia. Zgadzam się z pozytywnymi opiniami o Lethe. My również korzystaliśmy z ich usług i wszystko poszło sprawnie.
M
Maria
Polecam, są pomocni, uczciwi i jeszcze tacy empatyczni!!!
C
F
Cezary Figurski
Szanowni Państwo, Najserdeczniej dziękuję Pani Justynie i wszystkim osobom, które były przygotowały dzisiejszą uroczystość. Zarówno obsługa jak i cała "oprawa" uroczystości były profesjonalne i bardzo się podobały - tak Mamie, jak i wszystkim Gościom (oczywiście mnie również).
G
gość
Ludzie z Lethe zajęli się sprowadzeniem ciała z Francji naszego wujka. Zajęli sie wszystkimi zgodami, transportem itp. Dzięki nim wujek został wrócił do Polski szybko. Już nie mówiąc o tym, że my nie mieliśmy głowy do tego wszystkiego gdyż ta śmierć była dla nas całkowity zaskoczeniem :(
A
agnieszka
Usluga organizacji pogrzebu wykonana idealnie, wszystko poszło zgodnie z planem. Ceny przystępne.
G
gość
w tej branży niezwykle ważne jest połączenie profesjonalizmu z takim wyczuciem i empatią w stosunku do klienta. I oni to gwarantują
E
Emil
Zdecydowanie polecam zakład pogrzebowy Lethe. W Warszawie chyba nie ma podobnego, który oferuje tak kompleksowe usługi, a przy tym ceny ma przystępne. Do tego jeszcze pracownicy sa bardzo uprzejmi to wiele ułatwia.
G
gość
oprócz organizacji pogrzebu oferują także ogromne wsparcie, co jest najważniejsze w tym czasie. Trzeba przyznać że mają odpowiednie podejście do klienta, są taktowni i empatyczni
U
użytkownik
No, zasłużone 5 gwiazdek. Full opcja jeśli chodzi o usługi związane z organizacją pogrzebu oraz stypy. Do tego wszystkiego mają naprawdę okazyjne ceny jak na Warszawę. A obsługa jest bardzo miła i to zwróciło moją szczególną uwagę
G
gość
szczerze polecamy, bardzo nam pomogli
A
Antoni
Ja chciałbym bardzo podziękować za profesjonalne zajęcie się pogrzebem bliskiej mi osoby, od początku do końca. Byliście dla nas ogromnym wsparciem i pomocą w tym trudnych chwilach.
L
Leszkowaty
firma ode mnie dostaje zasłużone 5 gwiazdek. Profesjonalizm i klasa - brawo!
W
Werka
polecam Lethe, zajmą się organizacją pogrzebu profesjonalnie i cała ceremonia będzie na poziomie
W
Włoch
choć wiem, że to może dziwnie zabrzmieć to jednak mam bardzo pozytywne wrażenia po skorzystaniu z usług Lethe. Przede wszystkim: obsługa. To ludzie tam pracujący stwarzają dobrą atmosferę, szczególnie ważne jest to właśnie w takim momencie jak pogrzeb.
A
Andrzej
Lethe to chyba najlepszy zakład pogrzebowy w okolicy. Przede wszystkim podchodzi do klienta kompleksowo. Nie oferują jedynie trumien, wieńców i usług związanych z pogrzebem, ale można też liczyć na ich wsparcie. Naprawdę dobrze mieć taką firmą przy sobie w tak ciężkim momencie
A
anonim
Poważna, profesjonalna firma pogrzebowa.
K
Klient
Profesjonalnie, obsługa z wyczuciem. Ceny także okej.
M
Melancholia
W Lethe robią piękną oprawę kwiatową na pogrzeb. Ich wieńce i wiązanki naprawdę bardzo ładnie się prezentują, a kwiaty są świeże. Wystarczy zresztą zobaczyć ich realizacje.
L
Luk
Pomogli mi przy sprowadzeniu zwłok z zagranicy. Wzięli na siebie całą dokumentację i formalności, pomogli przy transporcie. A następnie przy organizacji pogrzebu. Byli ogromnym wsparciem psychicznym.
I
iki
Dziękuję za pomoc w organizacji pogrzebu. Zakupiłam u nich przepiękne wieńce oraz kwiaty, które stanowiły naprawdę estetyczną oprawę. Do tego służyli dużym wsparciem podczas formalnosci.
G
gosia
usługi pogrzebowe Lethe są Godne Polecenia. Nie tylko mają szeroki asortyment usług i produktów, ale też mają kompetentnych pracowników.
A
aneta
Lethe, to zakład pogrzebowy nastawiony na klienta, któremu chce pomóc w tych ciężkich chwilach. Mają szeroki zakres usług, przy tym można też liczyć na bezgotówkowe rozliczenie zasiłku pogrzebowego co jest wygodnym rozwiązaniem. Pracownicy są uprzejmi i pomocni.
Z
zzz
Doskonale wiedzą jak radzić sobie z klientami w trudnych sytuacjach i są wielkim wsparciem. Można im zlecić organizację całego pogrzebu i nie przejmować się tą całą papierologią i załatwianiem formalności.
L
Lukas
Profesjonalnie, z wyczuciem, można na nich liczyć przy organizacji pogrzebu. A do tego wszystkiego mają rozsądne ceny.
D
dawid
W Lethe na Rechniewskiego pracują odpowiednie osoby, które wiedzą jak obchodzić się z klientami w ciężkiej sytuacji. Wszystkie formalności są załatwiane bardzo taktownie i z klasą.
M
Majka
Cóż mogę napisać mimo, że korzystanie z usług zakładu pogrzebowego nie oznacza nic dobrego to jednak Oni pomogli mi i mojej rodzinie przejść przez ten trudny czas. Są bardzo taktowni, pomagają załatwić wszelkie formalności i generalnie służą sporym wsparciem.
M
Majka
Cóż mogę napisać... mimo że korzystanie z usług zakładu pogrzebowego nie oznacza nic dobrego to jednak Oni pomogli mi i mojej rodzinie przejść przez ten trudny czas. Są bardzo taktowni, pomagają załatwić wszelkie formalności i generalnie służą sporym wsparciem.
M
M
Magda Ms.
Byli z nami w tych trudnych chwilach. Naprawdę wiedzą jak podejść do człowieka. Bardzo im za to dziękuję.
M
K
Maja K.
Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę firmie LETHE. W tych jakże dla mnie ciężkich chwilach pracownicy wykazali się dużą empatią. Świetnie mi doradzili. Wszystko wyglądało tak jak miało wyglądać. Kwiaty były świeże i ładne. Jeżeli kiedyś znowu przyjdzie mi organizować pogrzeb kogoś z rodziny, to na pewno wybiorę ponownie tą firmę.
E
M
Ewa M
Pragnę podziękować zakładowi pogrzebowemu; LETHE; za profesjonalną obsługę w chwili dla mnie bardzo ciężkiej, kiedy żegnamy się w bólu osobą najbliższą. Firma, która prowadzi przez tą ciężką ostatnią drogę zasługuje na wielkie podziękowania za profesjonalną obsługę, kulturę i oddanie. Podziwiam kierownictwo firmy za otwarte serca i łączenie się w bólu z rodziną zmarłej osoby. Ludzi tej firmy, zasługują na wyróżnienie w ich ciężkiej pracy. Są to ludzie, dla których nie są najważniejsze sprawy finansowe, ale żal po zmarłej osobie. Jeszcze raz dziękuję za profesjonalizm. Polecam tę firmę, aby łatwiej przejść przez drogę z pożegnaniem się z osobą kochaną. Dziękuję za wszystko. EWA M.
L
lechu
polecam
S
T
Stanisław T.
Witam, Chciałbym serdecznie Państwu podziękować za wspaniałą organizację pogrzebu mojego taty. Wszystko było dokładnie tak jak miało i tak jakby sobie życzył mój tato. Państwa profesjonalne podejście pozwoliło mnie i mojej rodzinie odrobinę złagodzić ból po tej wielkiej dla nas stracie i za to jeszcze raz Państwu dziękuję. Nie chciałbym już nigdy musieć korzystać z Państwa usług, ale jeżeli los zdecyduje inaczej to mogą być Państwo pewni, że ponownie zwrócę się do Państwa. Z wyrazami szacunku
L
Lucyna
Bardzo dziękujemy Państwa Firmie, która w najtrudniejszych dla nas dniach, po śmierci naszej Mamy Zofii, pomogła nam zorganizować ceremonię pogrzebu. Firma wykonała to w sposób bardzo solidny, dokładnie tak, jak Właściciel Firmy nam to obiecał. Panowie wykonywali usługę w sposób bardzo dyskretny. Dostarczono piękne, świeże kwiaty. Jesteśmy wdzięczni za elegancką i profesjonalną obsługę. Lucyna
W
Waldemar
Nienaganna organizacja, znakomite doradztwo, spokój oraz profesjonalizm, tak można i trzeba określić usługi domu pogrzebowego LETHE Waldemar Banaszkiewicz

Słowa kluczowe

urny,