Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Organizacja pochówków w obrządku religijnym i świeckim

Usługi pogrzebowe
ul. Floriańska 6 U1, 03-707 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(17 opinii) napisz opinię
Lethe Usługi Pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Informacje

Opis działalności
Lethe to zakład pogrzebowy z Warszawy, założony w 2013 roku. Firma prowadzona przez Pawła Zdzieborskiego jako jedyna w stolicy koszty przewyższające zasiłek rozkłada na raty. Oferuje też możliwość płatności kartami płatniczymi. Kompleksowo organizuje zarówno pochówki wyznaniowe, jak i świeckie.
Produkty i usługi
Lethe usługi pogrzebowe świadczy zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Przez całą dobę, siedem dni w tygodniu zakład pogrzebowy oferuje pomoc w godnym pożegnaniu Państwa bliskich. Pracownicy firmy zajmują się formalnościami, poczynając od aktu zgonu, a kończąc na zakupieniu miejsca na cmentarzu. Ponadto zajmują się transportem zmarłych karawanami. Zmarli są przewożeni do zakładu pogrzebowego, gdzie w chłodni oczekują na pochówek. Firma dysponuje na terenie stolicy kaplicami w takich miejscach jak:
- Międzylesie,
- Bielany,
- Grochów,
- Praga Północ.

Kompleksowa oferta pogrzebowa obejmuje organizację uroczystości w formie świeckiej oraz w obrządkach katolickim, świeckim, prawosławnym i w innych wyznaniach. Pogrzeby organizowane są w formie tradycyjne oraz urnowej. Z tego powodu firma prowadzi sprzedaż takich produktów funeralnych:
-trumny sosnowe,
-trumny dębowe,
-trumny dziecięce,
-trumny kremacyjne,
-trumny włoskie,
-urny kamienne,
-urny metalowe,
-urny ceramiczne,
-urny drewniane.

W sprzedaży znajdują się też krzyże i tabliczki natrumienne.

Lethe zapewnia również kwiaty w formie stroików, wieńców i wiązanek na pogrzeby oraz zajmuje się organizacją oprawy muzycznej, np. zatrudnia skrzypka.

Oferuje też transport dla żałobników i pomoc w organizacji stypy.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez zakład jest drukowanie i zawieszanie klepsydr oraz umieszczanie w prasie nekrologów.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o usługach pogrzebowych świadczonych przez Lethe. Po więcej najlepiej wejść na stronę internetową albo zadzwonić. Firma działa przez całą dobę.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, żyrardowski

Opinie

(17 opinii) napisz opinię
K
Kamila
Firma jakich mało. Świadczą kompleksowe usługi zachowując przy tym profesjonalizm i takie empatyczne podejście do klienta. Powierzając im sprawy pogrzebowe nie trzeba się o nim martwić.
M
Malpeczka_mala
Najlepszy zakład usług pogrzebowych. Fachowa, kompleksowa obsługa. Wszystkim się zajęli.
J
Jurek
Sprowadzili dla nas ciało naszego Taty z Niemiec. Dziękujemy! My sami nie potrafilibyśmy się tym zająć.
M
Mariusz
Pogrzeb to smutne wydarzenie, ale firma Lethe postarała się i był dokładnie taki, jak to sobie zażyczył w ostatniej woli zmarły.
L
LILKA
Empatyczni, pomocni i sprawnie działają. Jak się im zleca zorganizowanie pogrzebu to można mieć pewność, że wszystko będzie zrobione na tip top.
A
Andrzej
Mocno polecam, bo to najlepszy zakład pogrzebowy w Warszawie. Zajmą się wszystkim od początku od końca. A ich oprawa kwiatowa jest przepiękna.
M
Mariola
Zorganizowali godne pożegnanie bliskiej mojemu sercu osoby. Dziękuję.
K
klient
Dzięki nim było nam łatwiej przejść przez ten cały proces związany z organizacją pogrzebu, stypy oraz smutku i żalu. Otrzymaliśmy od nich ogromne wsparcie nie tylko z w kwestiach pogrzebowych, ale też emocjalnie.
M
marek
Zdecydowanie polecam usługi Zakładu Lethe. Po prostu są uczciwi i wszystko dopną na ostatni guzik.
M
Magda
Pomogli z wszystkimi formalnościami pogrzebowymi. Dziękuję.
P
I
R
Przyjaciele i rodzina
Zakład pogrzebowy Lethe to sami profesjonaliści. Dziękujemy za takie sprawne sprowadzenie ciała naszego przyjaciela z Niemiec. My sami nie wiedzielibyśmy jak sie za to wziąć. Jeszcze raz dziękujemy w imieniu rodziny i przyjaciół.
M
michal
To jest firma która dba o swoich klientów. Naprawde mogliśmy liczyć na ich doradztwo w niemal każdej kwestii jeśli chodzi o organizację pogrzebu.
G
Grzegorz
Wszystkie usługi firma pogrzebowa Lethe wykonała z zachowaniem najwyższego szacunku dla zmarłego.
M
Mimka
Zasługujecie na medal! Pogrzeb rozganizowany z klasą.
J
Jan
Mili i kulturalni pracownicy. Wiedzą jak się zachować w obliczu śmierci.
J
K
Justyna Ksit
Szanowni Panowie, tą drogą przekazuję serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Firmy Lethe, a szczególnie Panu Edwardowi i Panu Pawłowi, za doskonałą organizację pogrzebu mojego Taty Ireneusza Dyrka, za pełen profesjonalizm, kulturę i życzliwość.
E
Emil
Dziękuję za przygotowanie pięknej ceremonii pogrzebowej. Była dokładnie taka, jak to sobie moja Żona wymarzyła.

Słowa kluczowe

urny,