Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Organizacja pogrzebów świeckich i religijnych

Artykuły pogrzebowe
ul. Floriańska 6 U1, 03-707 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Lethe Usługi pogrzebowe Paweł Zdzieborski

Informacje

Opis działalności
Lethe to firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Warszawy. Zakład pogrzebowy, którego właścicielem jest Paweł Zdzieborski od lat obsługuje pochówki w takich dzielnicach jak Praga, Centrum, Śródmieście, Mokotów, Rembertów, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Ochota.
Produkty i usługi
Dom pogrzebowy Lethe działa przez całą dobę. Jego pracownicy pomagają bliskim zmarłych we wszelkich formalnościach, które są konieczne do zorganizowania pochówku. Z zachowaniem najwyższego szacunku zajmują się też transportem zmarłych do zakładu pogrzebowego i ich przygotowaniem do pochówku. Firma ubiera zmarłych oraz sprzedaje trumny i urny. W ofercie znajdują się trumny drewniane dębowe i sosnowe produkcji polskiej i włoskiej oraz trumny dziecięce i kremacyjne. Ponadto, w tym przypadku kremacji zwłok oferowane są urny z takich materiałów jak drewno, ceramika, metal oraz granit. Pogrzeby mogą zostać wzbogacone o oprawę muzyczną oraz kwiaty w formie wieńców, wiązanek i stroików. Sama ceremonia organizowana jest w formie wybranej przez rodzinę albo zastrzeżonej przez zmarłego. Zakład pogrzebowy Lethe ma doświadczenie w organizacji takich pochówków jak:
-pogrzeby świeckie,
-pogrzeby katolickie,
-pogrzeby prawosławne,
-pogrzeby w innych obrządkach.

Dopełnieniem usług pogrzebowych jest drukowanie i rozwieszanie klepsydr, zamawianie nekrologów oraz zapewnienie transportu żałobnikom.

Po więcej informacji związanych z działalnością zakładu pogrzebowego Lethe można wejść na stronę internetową. Przez całą dobę działa też numer telefonu, pod który można dzwonić.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, węgrowski, wołomiński, wyszkowski, żyrardowski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

urny,