Pracownia Zegarmistrzowska Andrzej Kordalewski

Profesjonalne usługi zegarmistrzowskie

Zegarmistrzowie
ul. Jagiellońska 12/68, 03-721 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Poniedziałek 11:00 - 17:00
Wtorek 11:00 - 17:00
Środa 11:00 - 17:00
Czwartek 11:00 - 17:00
Piątek 11:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pracownia Zegarmistrzowska Andrzej Kordalewski

Informacje

Opis działalności
Pracownia Zegarmistrzowska istnieje w branży od ponad dwudziestu lat. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu naprawy zegarków. Siedziba działalności znajduje się w Warszawie. Właścicielem jest Andrzej Kordalewski.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach, w dobie urządzeń elektronicznych w postaci telefonów komórkowych, rzadko kiedy używamy starszych sposobów odmierzania czasu, jakim są zegarki. Zegary były bardzo popularne za czasów naszych rodziców, czy dziadków, jednak i dziś możemy znaleźć tradycjonalistów, którzy godziny wypatrują na tarczy zegarka założonego na nadgarstku.

Pracownia Zegarmistrzowska oferuje kompleksowe usługi naprawcze zegarów i zegarków antycznych. W ofercie znajduje się między innymi regeneracja zegarków, regulacja oraz szeroki wybór akcesoriów w postaci baterii, szkieł, pasków i bransoletek. Pracownicy firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży, co pozwoliło na zdobycie głębokiego zaufania wśród wielu osób. Swoim Klientom gwarantują najwyższą jakość usług, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę. Wizytówką działalności jest rzetelność, atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zleceń.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń