Dach - Alp Paweł Ostaszewski

Kompleksowe usługi dekarskie, blacharskie oraz prace alpinistyczne.

Dachy i usługi dekarskie
ul. Jagiellońska 52/56, 03-463 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
poniedziałek Otwarte całą dobę
wtorek Otwarte całą dobę
środa Otwarte całą dobę
czwartek Otwarte całą dobę
piątek Otwarte całą dobę
sobota Otwarte całą dobę
niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię

Kontakt

Telefon
503 083 572
Adres korespondencyjny
ul. Jagiellońska 52/56, 03-463 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie

Informacje

O nas
Doświadczenie zebrane w tym czasie pozwala nam trafiać do najbardziej wymagających klientów oraz oczekujących usług najwyższej jakości.

Firma świadczy usługi dekarskie dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i duże korporacje oraz przedsiębiorstwa. Obsługujemy również wspólnoty mieszkaniowe, zakłady przemysłowe, prywatne firmy i spółki jak również klientów indywidualnych.Stale śledzimy wszystkie nowości związane z pokryciami dachów aby móc zaproponować naszym klientom jak najlepsze rozwiązania.

Kompleksowe usługi dekarskie, blacharskie, naprawa dachów, montaż rynien i rur, konserwacja dachów, obróbki blacharskie, papy termozgrzewalne.
Opis działalności
Od wielu lat prowadzimy firmę budowlano-usługową związaną z remontami dachów, wykonawstwem dachów od podstaw, obróbką blach i systemów rynnowych oraz inne usługi remontowo-budowlane.
Produkty i usługi
Firma Dach-Alp Pawła Ostaszewskiego od wielu lat zajmuje się wykonywaniem i remontowaniem dachów oraz zadaszeniami tarasów. Od początku istnienia przedsiębiorstwa, naszym głównym założeniem było dążenie do perfekcji przy realizacji powierzonych nam zleceń. Zdobyte doświadczenie pomaga w realizacji nawet najbardziej złożonych zadań, związanych między innymi z likwidacją nieszczelności dachów oraz dodatnio wpływają na osiąganie bardzo wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Na każdym etapie prac doradzamy naszym Klientom w kwestii doboru odpowiednich materiałów.

Dach-Alp zajmuje się docieplaniem i konserwacją dachów. Stworzenie solidnej izolacji termicznej to podstawowy zabieg w każdym budynku. Złe wykonanie lub brak izolacji powoduje utratę ciepła, a co za tym idzie - przyczynia się do generowania poważnych kosztów związanych z ogrzewaniem całego budynku oraz prowadzi do zawilgocenia poddasza. Efektem jest rozwój różnego rodzaju szkodliwych dla zdrowia grzybów i pleśni. W skrajnych przypadkach zawilgocenie doprowadzą do gnicia drewnianych elementów dachu.
W czasie eksploatowania budynku istotna jest właściwa konserwacja dachu, która ma na celu ochronę przed jego zniszczeniem.

Wykonujemy również prace związane z czyszczeniem dachów. Podczas prac alpinistycznych dokonujemy bardzo starannych oględzin pokrywy dachowej i kominów. Dzięki temu jesteśmy wstanie wykryć i naprawić każde uszkodzenie.

Współpraca z firmą Dach-Alp daje Klientom poczucie bezpieczeństwa, a także wpływa na redukcję kosztów związanych zewentualnymi naprawami, które w przypadku pokryw dachowych bywają bardzo wysokie.

Firma Dach-Alp Paweł Ostaszewski specjalizuje się również w realizacji zleceń związanych z czyszczeniem hal i magazynów przemysłowych o dużej powierzchni. W tego rodzaju pracy korzystamy z odpowiednich, specjalistycznych środków chemicznych i profesjonalnego sprzętu z zachowaniem pełnej gwarancji bezpieczeństwa dla konstrukcji budynków i przebywających w nich ludzi.
Marki i specjalizacje
Specjalizujemy się we wszystkich rodzajach pokryć dachowych. Udzielamy fachowych porad dotyczących wyboru materiałów oraz technologii wykonania.

Posiadamy odpowiednio wyspecjalizowany zespół, który dokłada wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane na najwyższym poziomie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:
Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Mińsk Maz., Pruszków, Warszawa, Otwock, Grodzisk Mazowiecki, Ożarów Maz., Legionowo, Piaseczno

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
S
E
Skierdy, Edyta
2019-04-24 19:57:58
Naprawa dachu po wichurze. Błyskawiczna pomoc. Solidnie wykonana praca!!! Polecam
K
Kamil
2018-02-27 18:36:13
Super ekipa. Chłopaki znają się na rzeczy, rozwiązali probłem z moim dachem, gdzie poprzednie ekipy nie mogły sobie poradzić.
J
Jarek
2018-02-27 18:19:42
Firma sprawdziła się poszło szybko i sprawnie dach nie przecieka dobra robota. Polecam.

Słowa kluczowe