Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń

Obsługa geodezyjna inwestycji, podziały nieruchomości i inne usługi geodezyjne

Geodezja
ul. Jagiellońska 78, 03-301 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(8 reviews) napisz opinię
Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń
ul. Jagiellońska 78, 03-301 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
NIP
9491821419
Telefon
Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń

Informacje

Opis działalności firmy Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń w Warszawa
Siedziba firmy Altus znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo założone w 2010 roku zajmuje się usługami geodezyjnymi dla osób fizycznych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Działa w stolicy, okolicznych powiatach i w innych miejscach na terenie całej Polski. Właścicielem firmy jest Grzegorz Krasoń.
Produkty i usługi
Altus wykonuje usługi związane z geodezją klasyczną i inżynieryjną. Korzysta przy tym z nowoczesnych rozwiązań, w tym specjalistycznych urządzeń i oprogramowania, co przekłada się na dokładność i szybkość prac. W przypadku geodezji klasycznej firma skupia się na sporządzaniu map do celów projektowych i prawnych, aktualizuje dane ewidencyjne nieruchomości i mierzy powierzchnię lokali mieszkaniowych i usługowych. Oferta obejmuje również takie prace jak:
-podziały nieruchomości,
-wyznaczanie granic nieruchomości,
-wznawianie granic nieruchomości,
-inwentaryzacje powykonawcze.

Zakres prac w zakresie geodezji inżynieryjnej, dla przemysłu i firm budowlanych, również jest szeroki. Na usługi tego typu składają się tyczenia budynków i sieci uzbrojenia terenu, pomiary pionowości, a także pomiary przemieszczeń pionowych i poziomych. Firma zajmuje się również pomiarami objętości mas ziemnych.

Poza wymienionymi usługami Altus skanuje laserowo obiekty od zewnątrz i wewnątrz i używając drona, sporządza dokumentacje fotograficzne. Dron używany jest do dokumentowania postępów budowy, skutków klęsk żywiołowych i kontrolowania trudnodostępnych miejsc.

Dodatkowe informacje dotyczące usług geodezyjnych świadczonych przez Altus znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Altus Usługi geodezyjne Grzegorz Krasoń z lokalizacji: Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
mazowieckie

Opinie

(8 reviews) napisz opinię
J
Janusz
Specjaliści od wyznaczania i wznawiania granic. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług w tym zakresie.
M
Miłosz
Jak pomiary powierzchni, to tylko z firmą Altus. Ufam im, bo mierzyli już kilka razy dla mnie powierzchnię lokali mieszkalnych i użytkowych.
M
Maciej
Dzięki skanowaniu laserowemu udało się błyskawicznie określić dokładny kształt i położenie budynku. W inny sposób trwałoby to dłużej.
Ł
Łukasz
Skanowanie laserowe jest szybkie i dokładne. Skorzystałem z takiej możliwości za pośrednictwem firmy Altus i polecam ich usługi.
K
kris1967
Altus działa szybko i dokładnie. Myślę, że to zasługa doświadczenia geodetów i używanych przez nich nowoczesnych rozwiązań.
B
Bsogogg
Specjalistyczne pomiary do ich specjalność. Polecam firmę Altus.
J
Josek
Z usług geodezyjnych Altus korzystałem zarówno jako właściciel firmy, jak i jako osoba prywatna. W obu przypadkach chodziło o tyczenie budynków i inwentaryzację powykonawczą. Przedsiębiorstwo świetnie sobie poradziło i dzięki temu nie mam żadnych problemów.
O
Ocaset
Pierwszy raz korzystałem z usług geodezyjnych Altus, ale myślę, że nie ostatni. Firma wywarła na mnie dobre wrażenie. Dotrzymali terminu i nie popełnili żadnego błędu, a to przecież najważniejsze w przypadku takich usług. Zajęli się dla mnie sporządzaniem mapy do celów projektowych, a następnie tyczyli budynek w terenie. Po zakończeniu wykonali inwentaryzację.

Słowa kluczowe

mapy,