Rostkowska Halina Pracownia Kołder

Puch i pierze
ul. Kawęczyńska 4 lok. 25 A, 03-772 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Rostkowska Halina Pracownia Kołder działa w branży Puch i pierze. Siedziba firmy znajduje się w województwie mazowieckim w miejscowości Warszawa.
Pracownicy Rostkowska Halina Pracownia Kołder udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: (22) 61...
Jeśli chcesz nawiązać z Rostkowska Halina Pracownia Kołder kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 03-772 Warszawa ul. Kawęczyńska 4 lok. 25 A,.
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Rostkowska Halina Pracownia Kołder.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Z
K
zadowolony klient
Jestem bardzo zadowolona. Zamówiłam wykonanie kołdry puchowej. Kołdra jest ciepła, trwała. Jakość wykonania - bez zastrzeżeń. Cena przystępna - adekwatna do jakości. Szybki czas realizacji no i przede wszystkim miła i profesjonalna obsługa. Gorąco polecam !!!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.