Km-Construction Sp.z o.o. Sp.k.

Ekspertyzy budowlane, orzeczenia, opinie techniczne, oceny stanu technicznego

Ekspertyzy i kosztorysy budowlane
ul. Ratuszowa 11/235, 03-450 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Poniedziałek 9:00 - 17:00
Wtorek 9:00 - 17:00
Środa 9:00 - 17:00
Czwartek 9:00 - 17:00
Piątek 9:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
606 877 743
606877743
kmc.biuro@gmail.com
222523127
224017856
Km-Construction Sp.z o.o. Sp.k.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Km-Construction znajduje się w Warszawie. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2005 roku. Świadczymy usługi projektowe i zajmujemy się ekspertyzami budowlanymi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.
Produkty i usługi
Od początku istnienia firmy skupiamy wokół siebie różnych specjalistów. Są to przede wszystkim kierownicy budowy, inspektorzy nadzoru, rzeczoznawcy pobudowlani i projektanci z szerokim wachlarzem uprawnień.

Nasza oferta to między innymi ekspertyzy budowlane. Orzeczenia wydajemy dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Zawsze postępujemy zgodnie z wymogami zleceniodawców, dokonując oceny stanu technicznego budynku w odniesieniu do jego ewentualnej modernizacji, rozbudowy, zmiany sposobu użytkowania czy nawet określenia możliwości odbudowy. Ekspertyza jest bardzo ważna, np. w przypadku, gdy budynek doznał uszkodzeń, w tym na skutek pożaru. Działania prowadzone przez naszą firmę KM- Construction są skrupulatne, a także uwzględniają wszelkie aspekty.

Dodatkowo wykonujemy projekty budowlane. Do naszych zadań należy tworzenie kompleksowy projektów budynków usługowych i mieszkalnych. Podejmujemy się wykonania projektów budynków użyteczności publicznej i budynków usługowych. Zatrudniamy doświadczonych, pomysłowych architektów, którzy zrobią wszystko, by dostosować Państwa marzenie do możliwości finansowych.

W ramach świadczonych usług projektujemy budynki w technologii tradycyjnej, a także konstrukcje stalowe, w tym magazyny i hale. Klientom oferujemy projekty nadbudowy, przebudowy i rozbudowy już istniejących budynków oraz wzmocnienia konstrukcji.

Ponadto oferujemy konstrukcje inżynierskie, takie jak:
- konstrukcje wsporcze pod agregaty wody lodowej,
- fundamenty pod maszyny,
- zbiorniki,
- ściany oporowe,
- konstrukcje wsporcze pod instalacje.


Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy KM-Construction.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe