Administrator sp. z o.o.

Obsługa spraw księgowych, technicznych i bytowych dla wspólnot mieszkaniowych

Spółdzielnie i administracje mieszkaniowe
ul. Targowa 59/3, 03-729 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Administrator sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba spółki Administrator znajduje się w Warszawie i to właśnie w stolicy firma prowadzi swoją działalność na rzecz wspólnot mieszkaniowych. Od 2006 roku zapewnia kompleksową pomoc w zarządzaniu budynkami i innymi gruntami należącymi do klientów. W ramach prowadzonej działalności pracownicy firmy niemal każdego dnia odwiedzają nieruchomość, by na bieżąco monitorować jej stan.
Produkty i usługi
Proces zarządzania nieruchomości jest skomplikowany, dlatego warto go powierzyć w ręce doświadczonych administratorów. Firma Administrator zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny. Pomoc prowadzona przez firmę obejmuje cztery dziedziny, w tym sprawy formalno-prawne. Można do nich zaliczyć prowadzenie wykazu lokatorów i lokali, zabezpieczanie dokumentacji nieruchomości i prowadzenie książki obiektu budowlanego i dokumentacji technicznej nieruchomości. Ponadto spółka zajmuje się takimi zagadnieniami, jak:
-opracowanie regulaminu wspólnoty,
-opracowanie instrukcji,
-opracowanie statutu wspólnoty,
-przygotowanie projektów uchwał,
-prowadzenie dokumentacji z zebrań wspólnoty.

Administrator służy też wsparciem w sprawach technicznych i bytowych, dlatego dba o dostawy wody, prądu, gazu i energii cieplnej do budynków oraz o usuwanie nieczystości płynnych i śmieci. W gestii pracowników spółki jest też nadzór nad kontrolami technicznymi, ochroną, naprawami uszkodzonych instalacji i przeglądami kominiarskimi.

Ważnym punktem oferty przygotowanej dla wspólnot są też usługi księgowe, w ramach których rozliczane są należności dla US i ZUS-u, wystawiane faktury i odzyskiwane należności. Księgowi rozliczają też opłaty za zużyte media i zarządzanie budynkami z lokatorami.

Klienci firmy mogą też liczyć na pomoc i fachowe porady przy zakładaniu wspólnot mieszkaniowych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć odziałalności prowadzonej przez firmę Administrator. Więcej otrzymają Państwo pisząc maila albo dzwoniąc lub odwiedzając stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
mazowieckie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
W
Wojtowicz
Wynegocjowali dobre stawki na dostawę mediów. Trzeba przyznać, że znają się na administrowaniu nieruchomościami.
E
Emil
Firma szybko reaguje na wszystkie zgłoszenia. Nawet w nocy uporali się sprawnie z brakiem prądu.
K
Konrad
Współpracę z firmą Administrator oceniam bardzo dobrze. Zajmują się na rzecz naszej wspólnoty różnymi zagadnieniami i dzięki nim całość funkcjonuje bez zarzutu.

Słowa kluczowe