Administrator sp. z o.o.

Zarządzanie i administrowanie obiektami należącymi do wspólnot mieszkaniowych

Zarządzanie nieruchomościami
ul. Targowa 59/3, 03-729 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Poniedziałek 08:00 - 18:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 14:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Administrator sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Administrator znajduje się w Warszawie. Spółka założona w 2006 roku zajmuje się administrowaniem nieruchomościami wchodzącymi w skład wspólnot mieszkaniowych. W tym celu niemal każdego dnia pracownicy firmy odwiedzają daną nieruchomość, a ponadto reagują na zgłoszenia telefoniczne oraz mailowe. Firma działa przez całą dobę.
Produkty i usługi
Kompleksowa oferta zarządzania nieruchomości przez firmę Administrator obejmuje cztery główne obszary działalności. Są to Sprawy formalno-prawne, techniczno-bytowe, finansowo-księgowe i lokatorskie. W ramach spraw formalnych firma prowadzi wykazy kolatorów i lokali oraz dba o dokumentację prawną nieruchomości. Ponadto pracownicy przedsiębiorstwa prowadzą dokumentację techniczną obiektu i wymagane prawem książki techniczne, a także opracowują regulaminy, statuty i instrukcje regulujące działalność wspólnoty mieszkaniowej. Z każdego spotkania wspólnoty, gdzie uchwalane są uchwały, firma sporządza dokumentację.

Sprawy techniczno-bytowe leżące w gestii firmy Administrator również dotyczą wielu kwestii. Pomoc spółki w tym zakresie to:
-zlecanie kontroli technicznych,
-zapewnienie czystości budynków,
-zapewnienie czystości gruntów,
-zapewnienie dostaw mediów (prądu, gazu, wody, energii cieplnej, energii elektrycznej),
-zapewnienie odprowadzenia ścieków,
-zapewnienie usług kominiarskich,
-zapewnienie napraw instalacji i urządzeń w budynkach,
-nadzór nad ochroną.

Ważnym punktem w ofercie firmy są też sprawy finansowo-księgowe. W ramach nich rozliczane są należności dla ZUS-u i US, wystawiane są faktury oraz rozliczane są usługi. Firma szuka też najemców do lokali usługowych i odzyskuje należności na rzecz wspólnoty mieszkaniowej. Dodatkowo księgowi rozliczają należności lokatorskie dotyczące dostawy mediów i remontów oraz wydają różne poświadczenia i zaświadczenia.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności spółko Administrator. Więcej danych znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają dzwoniąc lub pisząc maila.Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
mazowieckie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe