Eskurro Company Usługi Sprzątające

Profesjonalne usługi sprzątania biur i mieszkań.

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Targowa 67/9, 03-729 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(3 opinie) napisz opinię
Eskurro Company Usługi Sprzątające

Informacje

Opis działalności firmy Eskurro Company Usługi Sprzątające w Warszawa
Jesteśmy firmą Eskurro Company, której siedziba znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy już od jakiegoś czasu, przez co posiadamy spore doświadczenie. Świadczymy usługi sprzątania.
Produkty i usługi
Przede wszystkim zajmujemy się świadczeniem usług związanych ze sprzątaniem. Usługi realizujemy w domach i mieszkaniach, ale potrafimy też sprzątać firmy czy biurowce. Działamy głównie na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości i powiatów. Zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu.

Oferowane przez nas sprzątanie mieszkań oraz domów obejmuje między innymi sprzątanie jednorazowe, cykliczne bądź ekspresowe. Możemy także zając się sprzątaniem mieszkań oraz domów, w których niedawno przeprowadzane były remonty lub mieszkańcy dopiero się wprowadzili.

Czystość w miejscu pracy jest niezwykle ważna dla przebywających tam osób, dlatego zapewniamy profesjonalne sprzątanie biur. Oferujemy sprzątanie powierzchni firmowych w cenie 4 zł za metr kwadratowy. Dobrze wysprzątane biuro stanowi wizytówkę dla każdego przedsiębiorstwa.

Oprócz wyżej wymienionych czynności proponujemy Państwu mycie okien i wyposażenia domowego, jak na przykład lodówki, piekarniki, czy kuchenki mikrofalowe. Stawiamy na kompleksowość i dokładność. Dzięki naszym usługom możecie Państwo doprowadzić miejsce zamieszkania lub pracy do stanu idealnego!

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Eskurro Company, której siedziba znajduje się w Warszawie.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Eskurro Company Usługi Sprzątające z Warszawa świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
legionowski, miński, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, Warszawa, warszawski zachodni, wołomiński

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
K
Karol
Sprawnie wykonali czyszczenie powierzchni biurowej w moim przedsiębiorstwie. Chyba jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.
K
Kasia
Zdecydowanie warto nawiązać z nimi współpracę. Korzystam z ich usług sprzątania cyklicznego i jestem bardzo zadowolona.
H
Hubert
Jest to zdecydowanie bardzo dobra firma sprzątająca. Faktycznie ekspresowo mogą wykonać sprzątanie w mieszkaniach. Polecam serdecznie.