Am-Bud Piotr Mroczkowski

Usługi montażowe i prace hydrauliczne

Wykańczanie wnętrz
ul. Wiosenna 3/152, 03-749 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
(4 opinie) napisz opinię
Am-Bud Piotr Mroczkowski

Informacje

Opis działalności
Firma Am-Bud jest prowadzona przez Piotra Mroczkowskiego. Siedziba znajduje się w Warszawie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
Nasze przedsiębiorstwo remontowo-budowlane oferuje prace wykończeniowe na najwyższym poziomie. Powierzone nam zlecenia zawsze realizujemy w wyznaczonym terminie. Mamy dużą wiedzę, a nasza kadra pracownica składa się ze specjalistów.

Firma Am-Bud oferuje takie usługi jak:
- prace montażowe
- tapetowanie
- malowanie
- murowanie i tynkowanie
- układanie płytek i paneli

Oprócz tego montujemy ścianki działowe i sufity podwieszane z płyt karton gips. Szpachlujemy i kładziemy gładzie. Układamy gres, glazurę i terakotę. Zakładamy instalacje elektryczne i hydrauliczne. Wykonujemy również biały montaż.

Świadczymy usługi dla firm i klientów indywidualnych. Działamy na terenieWarszawy i w promieniu 20 km. Mamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy wykończeniowej Am Bud.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
K
Karol
Dobra robota Panie piotrze
Ż
życzliwy
Radze omijać tę firmę szerokim łukiem. Właściciel dużo obiecuje ,a potem nic tylko wymiguje się od obowiązków. Bierze zaliczki, wystawia faktury ( za prace która jest nieprofesjonalna i ciągle wymaga poprawek). Przeciąga terminy . Niestety nie ma oceny zero.
M
M.K
Brak słów. Pan podpisał umowę o dzieło, określającą zakres wykonanych usług. Otrzymał na konto bankowe 20 procent, zaliczki na zamówienie towaru. Termin wykonania usługi minął, Pan się nie pojawił, zażądałem zwrotu pieniędzy na konto, z którego otrzymał zaliczkę i tu cisza. Pan napisał, że przelew wysłał ale u mnie na koncie brak. Przestał odpisywać na sms. Sprawa, w wkrótce trafi do sądu
S
B
small benek
Firma Am-Bud składa się ze specjalistów. Ich pracownicy doskonale znają się na swojej profesji. Przygotowanie do pracy robi ogromne wrażenie. Jak najbardziej polecam ich usługi.