Policealna Warszawska Szkoła Medyczna

Z nasza pomocą zdobędziesz nowy zawód.

Prywatne szkoły ponadgimnazjalne
ul. Ząbkowska 42, 04-384 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(22) 243 13 60
Adres korespondencyjny
ul. Ząbkowska 42, 04-384 Warszawa Praga-Północ, mazowieckie

Informacje

O nas
Kształcimy w zawodach medycznych, które są cenione na rynku pracy. Nasze przedmioty zostały opracowane w taki sposób aby jak najlepiej przygotować uczniów do obligatoryjnych egzaminów. Słuchamy sugestii uczniów aby jeszcze bardziej zwiększyć jakość oferty.

Cena egzaminów państwowych jest wliczona w opłaty semestralne więc nie ma konieczności dodatkowych opłat, również nasi podopieczni nie ponoszą kosztów za materiały stomatologiczne używane w czasie zajęć edukacyjnych, nie wnoszą opłat za praktyki zawodowe.

Istnieje możliwość skorzystania z dodatkowych bezpłatnych konsultacji i zajęć praktycznych, pomagających powtórzyć i udoskonalić umiejętności konieczne w celu zaliczenia egzaminu państwowego.

Suplementem dyplomu jest EUROPASS, który umożliwia pracę za granicą - na terenie UE.

Absolwentów i słuchaczy ostatniego semestru prowadzimy po zawiłościach rynku pracy i pomagamy im czytać ogłoszenia o pracę. Przygotowujemy do odpowiadania na pytania mogące się pojawić na rozmowie rekrutacyjnej.

Jesteśmy dumni z tego, wszyscy którzy ukończyli naszą szkołę, znaleźli pracę w swoim wymarzonym zawodzie.
Opis działalności
Prywatna szkoła ponadgimnazjalna. Kierunki stomatologiczne, masaż i opieka osób starszych.
Produkty i usługi
Oferta szkoły oparta jest o najnowsze statystyki odnośnie rynku pracy.

Wychodzi naprzeciw zainteresowaniom zawodowym młodych ludzi. Dzięki doskonale wyszkolonej kadrze, jak również ogromnemu wachlarzowi zajęć praktycznych, kształcimy specjalistów z branży medycznej oraz obszaru pomocy społecznej.

Oferta dydaktyczna:

higienistka stomatologiczna
asystentka stomatologiczna
technik sterylizacji medycznej
opiekun medyczny
technik masażysta

Bez dodatkowych opłat wystawiamy wszelkie zaświadczenia, legitymacje, indeksy.

Nasi absolwenci nie mają problemów ze znalezieniem godnej i dobrze płatnej pracy. Pracują między innymi w szpitalach, hospicjach, gabinetach stomatologicznych, klinikach dentystycznych, oddziałach chirurgii szczękowej, gabinetach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej, sanatoriach.

Dbamy o jak najwyższy poziom nauki i uzyskanych kompetencji. Znajdujemy się wysoko w rankingach placówek dydaktycznych. Policealna Warszawska Szkoła Medyczna klasyfikowana jest w pierwszej piątce na ok. 250 najlepszych szkół medycznych w Polsce.

Sale wykładowe są w pełni wyposażone w nowoczesny i drogi sprzęt oraz środki dydaktyczne, własny gabinet stomatologiczny mieści się w tym samym budynku. Dlatego nauka jest skuteczna i odbywa się w realistycznych warunkach - właściwych dla danego zawodu.

Wychodząc ze szkoły każdy nasz słuchacz będzie potrafił obsługiwać większość urządzeń (kamery doustne, unity stomatologiczne, piaskarki, autoklawy, lampy diodowe, skalery ultradźwiękowe, wstrząsarki do amalgamatu, myjki ultradźwiękowe, zgrzewarki do rękawów i wiele innych).

Jesteśmy otwarci na gości, każdy zainteresowany uczeń może nas odwiedzić w każdej chwili i obejrzeć szkołę od środka. Zobaczyć specjalistyczny sprzęt, posiedzieć w salach wykładowych i zapytać aktualnych uczniów o ich opinie odnośnie jakości kształcenia.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
podlaskie, mazowieckie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń